Twoje IP:3.137.180.32

W dniu 18 czerwca klasa 4A wraz z panią Lucyną Kalkowską i panem Robertem Karnasiewiczem udała się na mielecki MOSiR. W tym dniu na jego terenie każdy mógł sprawdzić swoją wytrzymałość, zgłaszając się do Testu Coopera dla wszystkich przeprowadzany w tym dniu od 9.30 do 18.30. Test ten polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut.

Uczniowie sprawdzili swoje możliwości, następnie zwiedzili obiekt MOSiRu. Klasa spotkała się z trenerem Stali Mielec Włodzimierzem Gąsiorem, a także z jego zawodnikami. Tu oczywiście klasa również mogła popisać się swoimi umiejętnościami przed ekspertami w tej dyscyplinie sportu. Było wiele śmiechu i zabawy, ale również cennych wskazówek udzielonych przez zawodników i trenera, z których zapewne skorzystają miłośnicy piłki nożnej.

Po tak emocjonującym spotkaniu, klasa udała się na teren miejskiego basenu, gdzie odpoczywała i posilała się pod parasolami w ogródku “Fratelli”, która ufundowała przekąski dla naszych uczniów.

Po krótkiej regeneracji opiekunowie wraz z klasą udali się na korty tenisowe, gdzie pod okiem trenerów uczniowie mogli spróbować gry w tenisa.

To był dzień pełen wrażeń, wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

Szczególne podziękowania dla pani Mirosławy Gorazd, która zorganizowała w tym dniu atrakcje dla całej klasy.