NASZA SZKOŁA CZEKA NA CIEBIE.

2013229
2013229

Twoje IP:3.238.95.208

POLinfo

PRZYPOMINAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE – do 30 kwietnia

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas III – VIII do udziału w szkolnym konkursie „Jasna strona NET-MOCY – porady dla przyjaciela”.

Uczestnicy – uczniowie klas III – VIII

Termin – 1 – 30 kwietnia

Zadanie konkursowe - Napisz mail do kolegi lub koleżanki, w którym podpowiesz i poradzisz:

1.           Z czego warto korzystać w internecie

2.           Jakie środki bezpieczeństwa należy zastosować

3.           Co, oprócz korzystania z Internetu, można i warto robić w wolnym czasie

Tak przygotowany list należy wysłać do adresata, do którego list kierujesz oraz jako załącznik na konkursowy adres mailowy /Users/wz/Downloads/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ciekawe porady internetowe Waszego autorstwa umieścimy na głównej stronie naszej szkoły. Wszyscy autorzy prac otrzymają również punkty za udział w konkursie i dyplom uczestnictwa w Szkolnej Kampanii – KAŻDY DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU.

Zanim zabierzecie się do pracy, zachęcamy do zapoznania się z cennymi wskazówkami na temat korzystania z internetu na stronie:

Z niecierpliwością czekamy na Wasze listy:

Dorota Buczek – Kolanko

Milena Soboń