Twoje IP:18.224.39.74

W tym roku WIOSNĘ 2014 przywitaliśmy w naszej szkole w dniu 24 marca. Spotkanie poprowadzili dla nas uczniowie GIM 4 – Natalia Książek i Michał Kogut, za co im serdecznie dziękujemy.

W szkolnych „Prezentacjach wiosennych 2014” swoje talenty aktorskie, taneczne i głosowe pokazało ponad 200 osób (!)- uczniów szkoły podstawowej oraz dzieci z Przedszkola nr 16. W 21 różnorodnych występach oglądaliśmy interpretacje wierszy i piosenek, układy taneczne, w wielu przypadkach reżyserowane przez samych uczniów. Ponieważ byli tacy, którzy żałowali, że nie wystarczyło im odwagi wystąpić w tym roku, to warto już teraz pomyśleć o „Prezentacjach Wiosennych 2015”. Każdy czas jest dobry by zacząć rozwijać swój talent, wszak ćwiczenie czyni mistrza. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok. A dla przypomnienia – przedstawiamy program prezentacji.

PREZENTACJE WIOSENNE 2014 - program

Lp.

wykonawcy

występ

1.

2.

Gr. VI PM 16

Taniec – „Wiosna radosna”

Wiersz „Pączki”

3.

Gr. VII PM 16

Taniec flamenco

4.

5.

Gr. VIII

PM 16

Piosenka z repertuaru „1D” – „Best song ever”

Taniec latina

6.

I a

Inscenizacja wiersza J. Brzechwy
– „Przyjście wiosny”

7.

8.

I b

Teatrzyk Pt. „Wiosna - wiosenka” oraz wiosenna piosenka

9.

10.

II a

Piosenka - „Przyjaciel wie”

Piosenka – „Jak tu nie kochać psa”

11.

12.

III a

Tańce ludowe w wykonaniu Zespołu Tanecznego – KAMELEON

-              Konik

-              GAIK

13.

IV a

Układ taneczny do piosenki GAMGAM STILE - dziewczęcy kwartet taneczny

14.

IV b

Piosenka „Świat bez wody” Emilia Wolanin

15.

Układ taneczny „Czekolada” – grupa dziewczęca

16.

Piosenka Pt. „Tęsknota za wiosną” - z własnym akompaniamentem na gitarze – Aleksandra Śmiatacz

17.

V a

Scenka – Teledysk do muzyki z filmu Madagaskar - „Wyginam śmiało ciało”

18.

19.

VI a

Autorski układ taneczny w opracowaniu i wykonaniu Natalii Hałaty, Oskara Radzaja, Oliwii Daniel, Oliwii Rybińskiej i Marceliny Bar, z gościnnym udziałem całej klasy.

„Widziałem orła cień” piosenka z repertuaru Zespołu „Varius Manx” w wykonaniu Oskara Radzaja

20.

VI b

Układ taneczny do piosenki zespołu De Fox - „What does the fox say ?”

21.

Improwizacja “Kaczuszki”

22.

Rozdanie dyplomów dla klas i zespołów – nagród sponsorowanych przez Gminę Miejską Mielec oraz słodki poczęstunek fundowany przez Radę Rodziców ZS nr 2 w Mielcu

Za ufundowanie symbolicznych nagród dla uczestników – dyplomów, organizatorzy prezentacji – pani Małgorzata Pazdro i pani Katarzyna Zemmel dziękują Prezydentowi Miasta Mielca, a za słodki poczęstunek - Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 2. Zdjęcia i filmy z prezentacji oglądacie dzięki naszym szkolnym fotografom: Marcinowi Polakowi (GIM 4) i Oskarowi Rodzajowi (SP 13).

Opracowanie – Katarzyna Zemmel

pedagog