BIP  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

   

Statystyki  

0540269
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
520
1127
2810
5693
18428
24704
540269

Forecast Today
1200

Online (15 minutes ago):29
29 guests

Twoje IP:54.92.163.105
   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
Tytuł „Uczeń Roku 2006/2007” otrzymali:

• na poziomie klas czwartych:
Jagoda Głowacka z IV a, średnia ocen - 5,6 i zachowanie wzorowe
Danuta Serafin z IV a, średnia ocen - 5,6 i zachowanie wzorowe
Kamil Snopkowski z IV b, średnia ocen - 5,6 i zachowanie wzorowe

• na poziomie klas piątych:
Eryk Bajger z V b średnia ocen - 5,9 i zachowanie wzorowe

• na poziomie klas szóstych:
Kamil Mroczek z VI c, średnia ocen - 5,9 i zachowanie wzorowe


Konkursy przedmiotowe - I etap edukacyjny

Agnieszka Truniarz - II miejsce w VIII Miądzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Jestem Omnibusem” Klas III, opiekunowie: Renata Grochocka, Celina Rojowska

Agnieszka Siry, Karolina Sołdryk, Angelika Jurkowska, Katarzyna Słomba - laureatki X Miądzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej dla Klas III, opiekunowie: Agata Durej, Celina Rojowska

Marcelina Cyran - I miejsce, Kamila Kysiak - wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie na Świąteczną Kartką Bożonarodzeniową, opiekun: Anna Rogóż

 

Konkursy przedmiotowe - II etap edukacyjny

Monika Kiełb, Szymon Szantula - finaliści Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Humanistycznego, opiekun: Józefa Skop

Szymon Szantula, Kamil Mroczek, Damian Łuszcz - laureaci, Filip Rodzik - finalista Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego, opiekunowie: Małgorzata Siry, Barbara Stąpień, Małgorzata Pazdro, Wincenta Reichel

Katarzyna Piechota - laureatka IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla klas IV-VI szkół podstawowych o tytuł „Mistrza Ortografii” opiekun: Ewa Kandzior

Magdalena Pudło - laureatka II edycji Powiatowego Konkursu Literckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” opiekun: Ewa Kandzior

Joanna Jakubczyk - laureatka VI Miądzyszkolnego Konkursu Jązyka Angielskiego, opiekunowie: Renata Grochocka, Renata Konefał

Szymon Szantula, Kamil Mroczek, Filip Rodzik, Marcin Serafin - laureaci Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas VI, opiekunowie: Małgorzata Siry, Barbara Stąpień

Dariusz Stachnik, Eryk Bajger, Aneta Czuchra, Michał Szantula, Joanna Trąbska - laureaci VII Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas V, opiekunowie: Maria Kijak, Barbara Stąpień

Konrad Snopkowski, Jagoda Głowacka, Dorota Serafin - laureaci II Miejskiego Konkursu Matematycznego Klas IV, opiekunowie: Małgorzata Siry, Barbara Stąpień

Aneta Stachnik, Agnieszka Truniarz, Konrad Snopkowski - bardzo dobry wynik, Szymon Szantula, Filip Rodzik, Dariusz Stachnik, Jagoda Głowacka, Agnieszka Siry - wyróżnienie w Miądzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2007”, opiekunowie: Agata Durej, Celina Rojowska, Maria Kijak, Małgorzata Siry, Barbara Stąpień.

Monika Kiełb, Kamil Mroczek, Grzegorz Stachnik - laureaci V Miejskiego Konkursu Informatycznego, w tym III miejsce dla szkoły, opiekun: Aleksandra Drozdowska

 

Konkursy artystyczne i turnieje wiedzy

Szymon Szantula, Damian Łuszcz, Marcin Serafin, Radosław Wydro - laureaci Miądzyszkolnego Turnieju pod hasłem „Sąsiedzi Francji - pod słońcem Hiszpanii”, opiekun: Małgorzta Pazdro

Maciej Cyran, Natalia Maziarz - laureaci, Witold Majewski, Gabriela Bar, Patrycja Małek, Wiktoria Rzeszutek, Patrycja Pachoł - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ekologicznym „Mnie ta Ziemia od innych Droższa”, opiekun: Małgorzata Pazdro

   
© by Sp13.