Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0616178
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
209
1005
4985
5991
15547
24696
616178

Forecast Today
768

Online (15 minutes ago):50
50 guests

Twoje IP:54.146.206.127
   
VIII a
1. Babula Rafał
2. Berek Urszula Anna
3. Brzdęk Łukasz Bogdan
4. Buczek Marek Zbigniew
5. Bugaj Justyna
6. Bujak Joanna
7. Chmiel Agnieszka
8. Cukierda Małgorzata Justyna
9. Działo Katarzyna
10. Głód Katarzyna
11. Józefczyk Michał
12. Kiełb Krzysztof
13. Kowalski Przemysław
14. Kozioł Anna Maria
15. Kozioł Marta Kinga
16. Lipińska Jadwiga Stanisława
17. Makuch Sylwia Sabina
18. Mazur Grzegorz Jarosław
19. Naprawa Mariusz
20. Opala Justyna Anna
21. Panek Agnieszka Anna
22. Pawliszko Gabriela Anna
23. Piątek Artur Krzysztof
24. Płaneta Magdalena
25. Skop Daria Lidia
26. Sobusiak Sławomir Janusz
27. Straż Ewelina Irmina
28. Strzelczyk Agnieszka Stanisława
29. Tokarz Dariusz Krzysztof
30. Tyczyński Maciej
31. Wilk Dawid
32. Woliński Tomasz
VIII b
1. Barszcz Ewa
2. Barszczewska Monika
3. Burdzy Marcin
4. Burek Klaudia Katarzyna
5. Hibiła Krzysztof
6. Czuchra Paweł
7. Gomulski Mariusz
8. Hałata Paweł
9. Hnat Piotr
10. Ilnicki Bartłomiej
11. Jurkowski Mariusz
12. Kalkowski Grzegorz
13. Kłaczkowska Agnieszka
14. Kolas Iwona Joanna
15. Kozłowska Katarzyna
16. Krupa Agnieszka
17. Krupa Magdalena
18. Madej Katarzyna
19. Maziarz Łukasz
20. Miller Marzena
21. Mucha Ewelina
22. Ostrowiak Patrycja
23. Piecuch Marcin
24. Pietruszka Beata Katarzyna
25. Piwowar Aleksander
26. Podolski Patryk
27. Rymarowicz Sylwia Ewa
28. Szałaśny Grzegorz
29. Witas Anna

VIII c

1. Buciarska Agnieszka Anna
2. Bujak Bartłomiej
3. Chlebowski Paweł
4. Czekaj Jadwiga
5. Dusza Justyna
6. Dziekan Dominik
7. Gac Dominika
8. Jachyra Dariusz
9. Jaworska Ewelina Monika
10. Jędo Tomasz
11. Kałuska Anna
12. Kapinos Grzegorz
13. Kądzielawa Magdalena Małgorzata
14. Kopeć Maria
15. Macander Anna
16. Macander Bartłomiej
17. Marek Małgorzata
18. Marnik Wojciech
19. Mazur Magdalena
20. Pelc Kamil
21. Reichel Bartłomiej
22. Robak Tomasz
23. Rybińska Agnieszka
24. Słowik Magdalena Elżbieta
25. Stachowicz Elżbieta
26. Staszewski Paweł
27. Szkutnik Ewelina
28. Tuleja Magdalena
29. Wydro Joanna
30. Parys Magdalena

VIII d

1. Barszcz Paweł
2. Bielaszka Rafał Michał
3. Buczek Marta
4. Cerefin Mariusz Tomasz
5. Chmura Joanna
6. Dziki Janusz
7. Gancarczyk Anna
8. Jemioło Grzegorz
9. Kantowski Rafał Paweł
10. Kardyś Kinga
11. Loc Dominika
12. Łojko Anna
13. Łuszcz Ewa Karolina
14. Miśtura Joanna Agnieszka
15. Niziołek Magdalena Stefania
16. Nowak Arkadiusz
17. Polak Karolina
18. Pubrat Monika
19. Rojowski Tomasz
20. Stypa Maciej Hubert
21. Ślęzak Małgorzata
22. Walski Arkadiusz Marcin
23. Wincenciak Krzysztof
24. Wojczekowska Ilona
25. Wróbel Grzegorz Antoni

VIII e

1. Adamiec Paweł
2. Boguszewski Tomasz
3. Gałużna Beata Katarzyna
4. Głodzik Łukasz Piotr
5. Gręba Justyna
6. Iwasieczko Łukasz Daniel
7. Jadach Sebastian
8. Jarosz Anna Maria
9. Jung Damian
10. Kasprzak Tomasz
11. Komaniecka Paulina
12. Kusak Albert
13. Marek Mariusz
14. Mazur Dominik Konrad
15. Olszewska Ewelina
16. Pieróg Krzysztof
17. Pszeniczny Szymon
18. Rak Ewa Katarzyna
19. Rusin Grzegorz
20. Szyszka Barbara
21. Wolak Marcin
22. Żuraw Patrycja

VIII f

1. Cisło Magdalena Maria
2. Filar Wioletta
3. Gancarz Dawid Piotr
4. Gergont Dominik
5. Kokoszka Magdalena
6. Krupa Katarzyna
7. Kuca Izabela Barbara
8. Lachowski Adam
9. Lewandowski Piotr Paweł
10. Lonczak Ewelina
11. Lorynowicz Donata Edyta
12. Łabaj Magdalena Justyna
13. Łakomska Katarzyna Irena
14. Mazur Łukasz Hubert
15. Michalska Agnieszka
16. Otfinowski Mariusz Sylwester
17. Przeworski Wojciech Zdzisław
18. Pucharzki Adrian Krzysztof
19. Sablik Tomasz Krzysztof
20. Skałacki Sebastian Jan
21. Skrobisz Dawid Adrian
22. Sroka Jarosław
23. Surdej Marcin
24. Szady Elżbieta Jolanta
25. Szady Konrad Zenon
26. Śpiewak Magdalena Jadwiga
27. Tomasiewicz Maksymilian Józef
28. Wołoszyn Sabina Ilona
29. Zięba Fabian

VIII g

1. Bajor Agnieszka
2. Bury Łukasz
3. Cisło Dawid
4. Dudek Piotr Benedykt
5. Filipecka Barbara
6. Gurdak Łukasz Jan
7. Jacek Adam
8. Kapinos Magdalena
9. Kawa Katarzyna
10. Kubiński Jarosław Stanisław
11. Kukla Paweł
12. Leśniak Joanna Patrycja
13. Mazur Łukasz Marcin
14. Obara Justyna
15. Pawelak Monika
16. Płatek Joanna
17. Pszeniczny Jacek Wojciech
18. Róg Tomasz
19. Rusin Elżbieta Dorota
20. Sieroń Krzysztof
21. Słoboda Barbara
22. Słoboda Magdalena
23. Tobiasz Joanna Ewa
24. Tobiasz Justyna Maria
25. Truniarz Grzegorz Andrzej
26. Załucka Ewelina
27. Surowiec Marcin
28. Krzysztoforski Wiktor Andrzej

VI a

1. Ambroziak Paulina Barbara
2. Bęben Arkadiusz Mateusz
3. Bobro Marcin Józef
4. Cebula Jakub
5. Czekaj Konrad
6. Frańczak Krzysztof
7. Gabryjel Agata
8. Gumienny Tomasz
9. Kaczkowska Aleksandra Barbara
10. Kawa Konrad
11. Kopała Agnieszka Daria
12. Lipiński Krzysztof Franciszek
13. Moskal Małgorzata
14. Namczyk Katarzyna Karolina
15. Niekurzak Marcin Dariusz
16. Pazdro Marcin
17. Pelc Magdalena Natalia
18. Piechota Michał Grzegorz
19. Rawinis Magdalena Joanna
20. Rogóż Rafał
21. Siwiński Robert
22. Skop Hubert Sebastian
23. Sokołowski Piotr Sebastian
24. Sowul Marta
25. Stręk Piotr
26. Śmierciak Katarzyna Agnieszka
27. Światowiec Monika
28. Tarnowska Joanna
29. Tetlak Magdalena
30. Tymuła Dominik Paweł
31. Ziemska Małgorzata Maria

VI b

1. Boroń Kamil Dawid
2. Bundyra Arkadiusz Hubert
3. Cena Jakub Grzegorz
4. Cisło Mariusz Piotr
5. Czekaj Maciej
6. Czekaj Paweł
7. Filipecka Magdalena
8. Gaj Kamil Łukasz
9. Gardian Jakub
10. Godek Alicja
11. Godzwon Agnieszka Grażyna
12. Kapinos Paulina
13. Kasprzak Monika Barbara
14. Krzysztoforski Mateusz
15. Kubiński Piotr Ryszard
16. Kula Katarzyna Jolanta
17. Kusak Katarzyna
18. Łącz Joanna
19. Miller Paulina
20. Sroka Eryk Adam
21. Szot Natalia Joanna
22. Wituła Aleksandra
23. Domarecki Konrad

VI c

1. Betka Ilona
2. Bednarz Anna
3. Białek Tomasz
4. Biernacka Anna
5. Boroński Marcin
6. Dawidzki Rafał
7. Hęperek Łukasz
8. Idem Sylwia
9. Janik Lucyna
10. Kilian Łukasz
11. Kukla Grzegorz
12. Madej Katarzyna
13. Misiak Michał
14. Obara Piotr
15. Ortyl Jarosław
16. Ostrowska Izabela
17. Piotrowska Magdalena
18. Pryga Paulina
19. Rusinowski Mateusz
20. Saj Marcin
21. Streb Michał Piotr
22. Surowiec Kinga
23. Szarama Karolina
24. Szewc Marcin
25. Szymczyk Jacek
26. Wiącek Anna
27. Witas Ilona
28. Wójcik Iwona
29. Ziomek Grzegorz Bogusław

VI d

1. Barszcz Ewelina
2. Barszcz Monika
3. Bigos Zenon
4. Bik Anna
5. Bobowski Hubert
6. Bogdan Magdalena
7. Bugaj Mateusz
8. Cukierda Marcin
9. Dybski Paweł
10. Fleiszer Sandra
11. Folcik Żaneta
12. Galemba Urszula
13. Gancarz Katarzyna
14. Giża Bartosz
15. Gruszecki Łukasz
16. Jarosz Michał
17. Kołek Dorota
18. Krempa Michał
19. Lubera Tomasz
20. Łasak Łukasz
21. Maryniak Joanna
22. Mądry Rafał
23. Mika Ewa
24. Niezgodzki Bogdan
25. Pawelak Anna
26. Rżany Joanna
27. Szczur Marzena
28. Świąder Agata
29. Tęcza Paulina
30. Wdowiarz Monika
31. Wydro Katarzyna

VI e

1. Cioch Paulina
2. Czapiga Dorota
3. Czuchra Agnieszka
4. Dziuba Bartosz
5. Fijałkowski Grzegorz
6. Goławska Magdalena
7. Hołowicki Piotr
8. Kapinos Artur
9. Kardyś Norbert
10. Kędra Marcin
11. Kokoszka Justyna
12. Kokoszka Marta
13. Kwiatkowska Joanna
14. Leśniak Marzena
15. Lizończyk Kinga
16. Lorynowicz Renata
17. Małecki Konrad
18. Marszałek Waldemar
19. Miłoś Łukasz
20. Mroczek Michał
21. Niziołek Monika
22. Pawliszko Jolanta
23. Pietryka Adriana
24. Rusin Tomasz
25. Rzemińska Aneta
26. Sieroń Mariusz
27. Skawińska Anna
28. Stańko Mateusz
29. Wach Tomasz
30. Wiśniewska Danuta
31. Wójcik Sylwia
32. Wrona Katarzyna
33. Zięba Łukasz

VI f

1. Bolechała Bartłomiej
2. Durda Joanna Katarzyna
3. Hnat Krzysztof
4. Kędzior Arkadiusz
5. Klaus Jadwiga Dorota
6. Kozak Mariusz
7. Kuzioła Joanna
8. Magda Marta Małgorzata
9. Marek Joanna
10. Mucha Aleksandra Magdalena
11. Mucha Edyta
12. Otfinowski Krzysztof Łukasz
13. Peret Agata
14. Piątek Jakub
15. Piękoś Jarosław
16. Płatek Krzysztof
17. Reczek Damian Andrzej
18. Rudek Maciej Adam
19. Sulisz Paweł
20. Szałaśny Elżbieta Barbara
21. Ślęzak Wojciech
22. Tylutka Marta Katarzyna
23. Wiech Mariusz
24. Wolak Piotr Wojciech
VI g
1. Babula Kornelia
2. Bobowska Anna
3. Broda Ewa Agata
4. Dubiel Ewa
5. Dziewit Katarzyna
6. Gawryś Maria
7. Herda Karolina
8. Hyjek Sławomir
9. Jędo Marcin
10. Jędrzejowski Krzysztof
11. Kaliszczak Alicja
12. Kałuska Urszula
13. Kmieć Arkadiusz
14. Kolas Agata
15. Krawiec Małgorzata
16. Leśniowska Magdalena
17. Lewandowska Monika
18. Łaz Krzysztof
19. Łaz Urszula
20. Maziarz Beata
21. Myjak Grażyna
22. Niedużak Damian
23. Piekarska Iwona
24. Sidur Arkadiusz
25. Skóra Natalia
26. Słowik Karol
27. Surdej Damian
28. Werenkowicz Łukasz
29. Wincenciak Anna
30. Woźniak Katarzyna
31. Wrażeń Damian
32. Wyka Joanna
   
© by Sp13.