Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0757094
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
572
730
2832
6657
16286
27743
757094

Forecast Today
912

Online (15 minutes ago):16
16 guests

Twoje IP:3.88.220.93
   

POLinfo  

   
VIII a
1. Babula Roman
2. Bielaszka Radosław Józef
3. Borowiec Agnieszka Teresa
4. Bogdan Marta
5. Burek Witold Łukasz
6. Cebula Michał
7. Cichocka Agnieszka
8. Gorzelnik Artur
9. Jara Maria Elżbieta
10. Jurkowska Agnieszka
11. Kapinos Monika Klaudia
12. Klupś Beata Olga
13. Kmiecik Krzysztof
14. Kusak Marcelina
15. Kuzioła Sylwia
16. Kwiatkowski Bogusław Władysław
17. Lewiński Marcin
18. Lis Justyna
19. Maziarski Wawrzyniec Bogdan
20. Mosiołek Sławomir Jan
21. Orzechowski Łukasz Antoni
22. Pszeniczna Ewa Agata
23. Saj Katarzyna Lidia
24. Szrom Anna Sylwia
25. Tylutka Monika
26. Więciorek Adrian Paweł
27. Wójcik Aneta Magdalena
28. Zawisza Sławomir Marian
29. Ziomek Grzegorz
30. Żarów Agnieszka Ewelina


VIII b

1. Bec Paweł
2. Bik Konrad Marek
3. Haracz Marek Paweł
4. Hołojuch Joanna Marta
5. Ilnicka Ewelina Kkatarzyna
6. Jurek Wioletta
7. Kochanowska Sylwia Anna
8. Łuszcz Arkadiusz Jarosław
9. Maciak Krzysztof
10. Maziarz Marzena
11. Mikoda Jakub
12. Moskal Wojciech
13. Papierska Agnieszka
14. Peret Dorota
15. Piasecka Paulina
16. Piekarska Wioletta
17. Popiołek Beata Anna
18. Puchała Michał Zbigniew
19. Rak Dorota
20. Rączka Monika
21. Reguła Katarzyna Maria
22. Rup Katarzyna
23. Rządkowski Grzegorz Dariusz
24. Sobusiak Tomasz
25. Streb Karolina Joanna
26. Sypek Arkadiusz Jan
27. Szęszł Piotr Teofil
28. Światowiec Paweł Dariusz
29. Witkowska Marzena
30. Wyka Marek
31. Zieliński Łukasz


VIII c

1. Bieniek Joanna Lucyna
2. Burkot Robert
3. Czachor Łukasz
4. Dunaj Tomasz Piotr
5. Dymek Jakub Michał
6. Dzieciuch Piotr
7. Gruszecka Barbara Patrycja
8. Jacek Piotr
9. Klaus Katarzyna Barbara
10. Kogut Małgorzata Justyna
11. Kowalska Katarzyna Paulina
12. Krupa Maciej Władysław
13. Lasota Dorota Zofia
14. Lasota Małgorzata Maria
15. Leśniowski Kamil
16. Łabaj Barbara Ewa
17. Marek Piotr
18. Mrówczyński Tomasz
19. Pawelak Katarzyna
20. Pietryka Barbara Marzena
21. Postawa Monika
22. Rusinowska Agnieszka
23. Sugier Magdalena
24. Świderska Katarzyna
25. Wiśniewska Anna Justyna
26. Wolska Monika Katarzyna
27. Zakulecka Marzena


VIII d

1. Biernacka Edyta
2. Bobro Małgorzata
3. Bobro Marta
4. Czachor Ewa
5. Czapiga Grzegorz
6. Dołżyński Andrzej
7. Emerling Barbara
8. Fleszar Łukasz
9. Gawryś Anna
10. Górska Patrycja
11. Jung Magdalena
12. Kaliszczak Kamila
13. Kamuda Joanna
14. Kłos Barbara
15. Kmieć Łukasz
16. Kokoszka Dominik
17. Kusak Magdalena
18. Lipa Dariusz
19. Madej Maksymilian
20. Olszewska Aneta
21. Opałacz Damien
22. Rzemiński Grzegorz
23. Szczur Adrian
24. Wolak Paweł
25. Wolanin Szczepan
26. Zuzel Anna


VIII e

1. Ambroziak Przemysław Madej
2. Bobowska Dorota
3. Bugaj Edyta Agnieszka
4. Cebula Tomasz
5. Chrabąszcz Rafał Grzegorz
6. Czerepok Katarzyna Anna
7. Gancarczyk Magdalena
8. Giża Justyna Anna
9. Janik Anna
10. Jarosz Łukasz Tomasz
11. Kolisz Łukasz Damian
12. Kołek Marzena
13. Komaniecka Barbara Teresa
14. Krawczyk Magdalena
15. Kukiełczak Wojciech
16. Mierzawa Agnieszka Izabela
17. Pawliszko Dominika Maria
18. Pezda Sławomir Wojciech
19. Rogóż Barbara
20. Rusin Barbara
21. Stachura Joanna Janina
22. Szelest Anna
23. Sznajder Tomasz
24. Talarek Natalia Aleksandra
25. Tomasiewicz Robert Paweł
26. Wieczerzak Stanisław
27. Wincenciak Iwona Maria
28. Wrażeń Łukasz Michał
29. Ząbek Agata Kinga
30. Ziobroń Katarzyna


VIII f

1. Bazak Paweł
2. Beym Damian
3. Cerefin Lucyna Róża
4. Gardian Katarzyna
5. Kępa Anna Maria
6. Kłoda Marcin
7. Kokoszka Dagmara
8. Kozakiewicz Monika
9. Kuchar Sylwia
10. Lasek Adam
11. Luberda Renata Alina
12. Łaz Sławomir
13. Pęgiel Katarzyna Maria
14. Piątkowski Piotr Andrzej
15. Piotrowski Jakub
16. Piwanowska Iwona Joanna
17. Porębna Aneta Eliza
18. Reczek Łukasz Jakub
19. Runowicz Tomasz Witold
20. Rusin Krzysztof Andrzej
21. Sajek Bożena Beata
22. Semen Roman Adam
23. Soja Ewa Wanda
24. Śmiatacz Łukasz
25. Witek Małgorzata Marta
26. Wołoszyn Łukasz
27. Woszczyna Paweł
28. Zagórska Joanna Patrycja
29. Zapał Ewa


VIII g

1. Bajor Anna
2. Bator Agata
3. Bełzo Krzysztof
4. Bigos Joanna
5. Bugaj Piotr
6. Burczy Monika
7. Civhowski Damian
8. Gibała Paweł
9. Kokoszka Joanna
10. Kołacz Agnieszka
11. Komaniecki Mariusz
12. Kotula Monika
13. Majerczak Wioletta
14. Moryto Norbert
15. Ortyl Grzegorz
16. Piłat Andzrej
17. Pogoda Grzegorz
18. Rokoszak Artur
19. Rokoszak Ewelina
20. Szot Łukasz
21. Tara Agata
22. Tomecki Andrzej
23. Wach Marek Stanisław
24. Wej Tomasz
25. Wróbel Anna
26. Zboch Ewa
27. Żak Agnieszka
   
© by Sp13.