Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0757017
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
495
730
2755
6657
16209
27743
757017

Forecast Today
840

Online (15 minutes ago):4
4 guests

Twoje IP:3.88.220.93
   

POLinfo  

   
VIII a
1. Chmiel Łukasz
2. Cichowski Seweryn
3. Dunaj Jadwiga Maria
4. Dziki Joanna Ewa
5. Gacek Marta Maria
6. Gorzelnik Marcin Konrad
7. Grzyb Tomasz
8. Guła Paweł Mieczysław
9. Janiec Agnieszka
10. Jędrzejowski Arkadiusz
11. Karczewska Joanna
12. Kawka Magdalena
13. Kiebzak Maciej Michał
14. Klar Michał Mirosław
15. Kopeć Damian Cyryl
16. Kośmider Robert
17. Krupa Tomasz Artur
18. Kuzioła Mariusz
19. Lorynowicz Anna Katarzyna
20. Majcher Katarzyna
21. Martinka Szymon Jan
22. Mazurek Monika
23. Miela Katarzyna Urszula
24. Noga Łukasz Paweł
25. Olechowska Dominika
26. Ortyl Łukasz
27. Pudło Małgorzata
28. Sołdryk Magdalena
29. Streb Michał Jakub
30. Wójciak Marcin

VIII b

1. Barszcz Bartłomiej
2. Broda Łukasz
3. Burczy Joanna
4. Cichocki Mariusz Wojciech
5. Cisło Łukasz
6. Emerling Aneta
7. Frycz Kinga
8. Gawryś Michał
9. Gągała Paweł
10. Golba Jan
11. Górska Sabina
12. Hryniak Piotr
13. Jacak Justyna
14. Jachyra Piotr
15. Jemiło Alicja Sylwia
16. Kłaczkowski Wojciech
17. Lasek Ewa
18. Lewandowska Katarzyna
19. Maziarz Mariusz
20. Nowak Sławomir
21. Obara Jolanta
22. Opałacz Krzysztof Andrzej
23. Pawelczyk Beata
24. Piątek Alicja Anna
25. Rataj Patrycja Dominika
26. Rymanowicz Marianna
27. Rzemiński Tomasz
28. Węgrzyn Ewa Lidia
29. Zasadni Krystyna

VIII c

1. Borowiec Wojciech Łukasz
2. Brzdęk Sławomir
3. Buczek Anna Rozalia
4. Dręga Wiesław Dariusz
5. Filar Hubert Radomoir
6. Gągała Marcin Radosław
7. Kycior Krystian Sebastian
8. Łuckość Izabela
9. Pszeniczny Krzysztof
10. Reguła Jarosław
11. Reichel Sławomir
12. Rokoszak Anna Paulina
13. Rydza Agnieszka Anna
14. Rżany Dominika
15. Sajek Grażyna Agnieszka
16. Serafin Urszula
17. Serafiński Andrzej
18. Skiba Agnieszka
19 .Skop Klaudyna
20. Strzałka Sylwia
21. Sugier Tomasz
22. Szczur Grzegorz
23. Tymuła Patrycja Joanna
24. Wiącek Dariusz
25. Wincenciak Robert
26. Witek Ewelina
27. Woszczyna Monika
28. Wrażeń Tomasz Marcin
29. Zuzel Marcin

VIII d

1. Bujak Joanna
2. Cukierda Katarzyna Anna
3. Czapiga Agnieszka
4. Dołżyńska Ewelina
5. Fleszar Marcin
6. Gałużny Mariusz
7. Gredys Łukasz
8. Jaszczak Agnieszka
9. Jurek Małgorzata
10. Kierys Łukasz
11. Kilian Joanna Elżbieta
12. Paszkowski Grzegorz
13. Pietryka Robert
14. Pitura Sławomir Marek
15. Polak Beata Joanna
16. Rudek Jakub
17. Sawicki Tomasz Wiktor
18. Siewierska Anna Weronika
19. Sobusiak Łukasz Grzegorz
20. Sypek Sławomir Stefan
21. Świderska Agnieszka
22. Tara Ewelina Maria
23. Trzpis Jakub Andrzej
24. Wolak Edyta Iwona
25. Woźniak Marcin
26. Zięba Paulina
VIII e
1. Bątor Agnieszka Kinga
2. Bogdan Anna
3. Bolechała Magdalena
4. Cyran Damian Paweł
5. Czerepok Urszula
6. Dec Mirosława
7. Dydo Małgorzata
8. Hyjek Maksymilian
9. Kasak Rafał
10. Kokoszka Mariola
11. Kowalski Michał
12. Krawiec Paweł
13. Magda Ireneusz
14. Makocka Ewa
15. Misiaczek Alicja
16. Myjak Beata
17. Nowak Joanna Marzena
18. Płatek Sebastian Marek
19. Pyzikiewicz Dominika
20. Rębisz Maciej Wojciech
21. Rębisz Marek Jacek
22. Skop Aleksandra Ewelina
23. Sukiennik Małgorzata
24. Surman Katarzyna
25. Ziomek Damian Sebastian
   
© by Sp13.