Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0676035
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
191
831
6033
6700
20703
25327
676035

Forecast Today
1080

Online (15 minutes ago):16
16 guests

Twoje IP:54.242.115.55
   

VIII a

1. Bik Ewa
2. Ferenc Małgorzata
3. Jopek Marcin
4. Kolakowski Mariusz
5. Kiebzak Justyna
6. Kowalski Marcin
7. Krupa Magdalena
8. Lachowska Joanna
9. Leś Piotr
10. Lis Renata
11. Lorenty Anna
12. Machacz Bartłomiej
13. Miłoś Monika
14. Ostrowski Marcin
15. Pazdro Alicja
16. Pyź Katarzyna
17. Rżany Agnieszka
18. Stachowicz Anna
19. Swajda Edyta
20. Szelest Sławomir
21. Tylec Anna
22. Trzpis Joanna
23. Trzyna Jacek
24. Wachowiak Anna
25. Widłak Paweł
26. Woźniak Agnieszka
27. Wrażeń Katarzyna
28. Ziobroń Paweł
29. Ziomek Aneta


VIII b

1. Barszcz Tomasz
2. Czerkis Magdalena
3. Dziekan Anna
4. Gruszecka Edyta
5. Hryniak Katarzyna
6. Jemioło Paweł
7. Kolisz Krzysztof
8. Krempa Ewa
9. Łończak Mariola
10. Łącz Magdalena
11. Madej Robert
12. Miela Tomasz
13. Obutelewicz Grzegorz
14. Pacholarz Mariusz
15. Piątkowska Justyna
16. Postawa Joanna
17. Pszeniczny Piotr
18. Pudło Agnieszka
19. Skrzypek Sylwia
20. Sołdryk Aleksandra
21. Stachowicz Bartosz
22. Staszko Aneta
23. Szcześniak Leszek
24. Szczur Krzysztof
25. Wiciejowski Adam
26. Wilk Marcin
27. Zakulecka Edyta
28. Zuzel Lucyna
29. Zych Anna


VIII c

1. Bąk Jerzy
2. Bożek Grzegorz
3. Burczy Rafał
4. Ciejka Józef
5. Graniczka Ewa
6. Jungiewicz Michał
7. Kilian Bożena
8. Kłos Bernadetta
9. Lasek Anna
10. Łukawska Brygida
11. Mach Anna
12. Maziarz Mirosława
13. Mokrzycka Małgorzata
14. Mosiołek Przemysław
15. Myjak Robert
16. Osmola Jadwiga
17. Panek Bartłomiej
18. Pezda Ewa
19. Rataj Bernadetta
20. Rozmus Tomasz
21. Sikora Bartłomiej
22. Skop Natalia
23. Słabocha Janusz
24. Sobuś Paweł
25. Surowiec Robert
26. Szałda Katarzyna Magdalena
27. Śnieżek Radosław
28. Truniarz Elżbieta
29. Trzpis Karolina
30. Wieczerzak Edyta


VIII d

1. Adamarek Sylwia
2. Bajor Łukasz
3. Boroń Judyta
4. Dębowska Magdalena
5. Dydo Monika
6. Kobała Justyna
7. Kłoda Ewelina
8. Kołacz Ewelina
9. Kołek Paweł
10. Kowalska Justyna
11. Krawiec Ewelina
12. Kseń Rafał
13. Maciuła Przemysław
14. Marek Agnieszka
15. Myjak Aneta
16. Myjak Renata
17. Opałacz Ewelina
18. Piątek Justyna
19. Piwanowska Magdalena
20. Polak Robert
21. Serafiński Paweł
22. Śpiewak Anna
23. Światowiec Marcin
24. Witkowski Daniel
25. Woszczyna Grzegorz
26. Zagórska Kinga
27. Załucki Tomasz
28. Zapał Barbara
29. Zawisza Agnieszka
30. Żarów Agnieszka
   
© by Sp13.