Twoje IP:3.147.103.8

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie „Elektryczne śmieci to nie problem” organizowanego przez instytucje - Szkolne Centrum Recyklingu i AURAEKO. Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni i wykonać pracę, której głównym bohaterem będzie Czerwony Pojemnik oraz konieczność właściwej utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii, z wykorzystaniem czerwonych pojemników.

Pełne informacje o konkursie na stronie szkolnecentrumrecyklingu.pl

Forma konkursu

•    przedszkolaki oraz uczniowie klas 0-3: przedstawienie czerwonego pojemnika na elektryczne śmieci w dowolnej formie graficznej np. rysunek, wyklejanka, wycinanka itp. Praca może być w dowolnym formacie (A3, A4, A5),

•    uczniowie klas 4-8: nagranie 30 sekundowego materiału o tym dlaczego czerwone pojemniki w mieście rozwiązują problem elektrycznych śmieci,

•    uczniowie szkół ponadpodstawowych: zaprojektowanie grafiki, która ozdobi czerwony pojemnik w mieście zwycięzcy.

Co jest warunkiem uczestnictwa w Konkursie?

•    posiadanie aktywnego konta na platformie szkolnecentrumrecyklingu.pl, podsiadanie miejsca zamieszkania w jednym z miast, które przystąpiły do projektu „Elektryczne śmieci„ to jest w: Chełmie, Częstochowie, Dębicy, Iłży, Krośnie, Mielcu, Puławach, Świdniku, Wałbrzychu, Zamościu, Żyrardowie, które należy wskazać podczas logowania do Platformy edukacyjnej wybierając AURAEKO. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe od 200 do 1000 zł! Konkurs trwa do 15.12.2020. Czekamy na zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod adresem: ul. Częstochowska 4, 26-065 Micigózd z dopiskiem na kopercie „Konkurs: Elektryczne śmieci w moim mieście – AURAEKO.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców/opiekunów na udział w konkursie.

P.S. Uczniów, którzy wykonają i prześlą pracę na konkurs, prosimy o zgłoszenie tego faktu do pedagogów szkolnych