1952

Twoje IP:3.142.53.68

Z wielką przyjemnością informujemy, że 2 uczniów z naszej szkoły: Ignacy Gaweł z klasy 3C oraz Piotr Kulczyk z klasy 4B zdobyli nagrody w rejonowym konkursie pt. ,,Moja rodzina żyje zdrowo”. Konkurs zorganizował Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tuszowie Narodowym, przy aktywnej współpracy i zaangażowaniu Zarządu Okręgu Podkarpackiego LOP w Rzeszowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego. Celem konkursu była promocja szeroko pojętego zdrowego stylu życia – w tym m.in. uprawiania sportu oraz praktykowania dobrych nawyków żywieniowych.

Konkurs został ogłoszony jeszcze w lutym br., jednak został odroczony w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach. Ostatecznie finał konkursu odbył się w październiku, w formie online.

Z przyczyn niezależnych od nas, uczniowie nie mogli osobiście odebrać nagród, ale organizatorzy postanowili przysłać je do szkoły. Dyplom wraz z nagrodą na forum klasy wręczyła uczniom pani dyrektor T. Lechocińska - Ciupa. Serdecznie gratulujemy!

Uczniów przygotowali pani Lucyna Kostecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pani Paulina Sum – nauczyciel wspomagający oraz pan Witold Targosz – nauczyciel plastyki.