Twoje IP:3.147.42.168

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020, zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w XV edycji ogólnopolskiego konkursu, pod hasłem: „ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE”

Termin zbiórki w naszej szkole: 15.10 - 10.11. 2020

Niepotrzebne, używane telefony oddajemy:

klasy IV – VIII – p. Małgorzata Pazdro – nauczyciel geografii/ opiekun SU

klasy I – III – p. Katarzyna Zemmel – pedagog szkolny

!!!!!! Uczniów chętnych do wykonania plakatu akcji prosimy o kontakt z organizatorami.

Na czym polega konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Każda szkoła za każdy kilogram zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo. Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

*Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin Konkursu jesień 2020.

Opracowanie K. Zemmel