ZAJĘCIA POZALEKCYJNE proponowane w Trzynastce – to bardzo bogata oferta dla ucznia, ale też i dla rodzica ( zajęcia sportowe) zagospodarowania wolnego czasu pod okiem nauczycieli - specjalistów naszej szkoły. Przedstawiamy zaktualizowany harmonogram, obejmujący propozycję zarówno uzupełniania zaległości z poszczególnych przedmiotów, korygowania deficytów, jak i propozycję zajęć rozwijających w wielu dziedzinach talentyi zainteresowania.

Liczymy na wsparcie ze strony rodziców, w systematycznym korzystaniu dzieci z oferty szkoły.

Zajęcia są bezpłatne, a w wielu działaniach związanych z organizacją zajęć dodatkowych dla naszych uczniów, w zakresie współfinansowania, wspiera nas Gmina Miejska Mielec.

harmonogram

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112