Twoje IP:3.135.205.146

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli czołowe miejsca w konkursie plastycznym pt. „Zapobiegajmy pożarom”. Konkurs, co roku organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Mielcu, cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością. W tym roku napłynęło blisko 300 prac plastycznych dzieci i młodzieży z całego powiatu. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie z wyłonieniem laureatów, gdyż przy tej ilości obrazów i kolorów może zakręcić się w głowie. Tym bardziej, z radością informujemy, że w kategorii wiekowej klas 7-8 pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Sypek z klasy 7B, drugie miejsce- Karol Machnik z klasy 7A. W kategorii wiekowej klas 4-6 - drugie miejsce równorzędnie zdobyły Oliwia Chęcińska z klasy 5B i Magdalena Sudoł z klasy 5A. Trzecie miejsce zdobyła Julia Kwiatkowska z klasy 6A. Oczywiście wszyscy laureaci otrzymali nagrody, które wręczał Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski. Dla przypomnienia, w ubiegłym roku pierwsze miejsce w zmaganiach ogólnokrajowych zdobyła tegoroczna laureatka Ola Sypek. Serdecznie gratulujemy talentu wszystkim nagrodzonym, życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji tworzenia. Brawo Wy!!!!!

W tym samym dniu uczennice wraz z nauczycielem zwiedziły ciekawą wystawę malarstwa autorstwa R. Gancarza w Galerii Samorządowego Centrum Kultury, gdzie właściwie odbyła się lekcja o malarstwie, kolorach i kompozycji.

Opiekunem uczniów jest pan Witold Targosz.

Zapraszamy do galerii zdjęć.