Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:3.141.100.120

Serdecznie zapraszamy rodziców na bezpłatny warsztat „Moje dziecko jest on-line. Jak radzić sobie z uzależnieniem od internetu, telefonu i urządzeń telekomunikacyjnych”, który odbędzie się 28 lutego2020 r.o godz. 17.30 w Pracowni Psychologicznej „Relacja” w Mielcu.

Miejsce – Mielec ul. H. Sienkiewicza 35/1

Spotkanie prowadzi psycholog Ewa Ingram.

Pracownia Psychologiczna Relacja w Mielcu- to zespół psychologów i innych specjalistów zajmujących się pomaganiem. Od kilku lat obserwujemy, że problem nadmiernego korzystania z internetu dotyka coraz więcej ludzi, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Do naszych gabinetów trafiają rodzice mocno zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci, które jest skutkiem uzależnienia od telefonu. Doświadczenie pracy w placówkach oświatowych podpowiada nam, że jest to również powszechny problem w szkołach, gdzie obserwujemy dzieci i młodzież, którzy z trudem koncentrują się na lekcjach, zaniedbują relacje rówieśnicze a czasem nawet nie umieją funkcjonować bez telefonu.

Podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się:

- kiedy możemy mówić o uzależnieniu od internetu/ telefonu/ komputera/ urządzeń telekomunikacyjnych;

- jak sprawdzić, czy dziecko jest uzależnione;

- jak zapobiegać uzależnieniom;

- co zrobić, by „odciągnąć” dziecko od telefonu.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rezerwację telefoniczną: 730 505 117 lub mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zachęcamy do kontaktu.