1929

Twoje IP:18.224.0.25

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Szanowni Nauczyciele! Miło nam poinformować, że wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu plastycznego i literackiego ZTU 2019 „Ja za 20 lat” znaleźli się uczniowie naszej szkoły – Martyna Kędra, Karol Machnik, Magdalena Brzany i obecna absolwentka – Oliwia Sudoł. Zostali wyłonieni spośród wielu tysięcy uczniów z całej Polski!

W dniu 16 grudnia 2019 r. odebrali nagrody z rąk Prezydenta Miasta Mielca – Pana Jacka Wiśniewskiego, w obecności Zastępcy Prezydenta – Pani Adriany Miłoś, Naczelnika Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych – Pani Agaty Ćwięki, Naczelnika Wydziału Edukacji – Pana Mirosława Kapinosa. Nagrody i certyfikaty dla nauczycieli - opiekunów uczniów osobiście odebrała Pani Teresa Lechocińska - Ciupa – Dyrektor Szkoły. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się: Pani Lucyna Kostecka, Pani Agata Durej, Pani Barbara Stępień, Pani Celina Rojowska, Pani Marta Kandzior i Pani Beata Gola, Pani Marta Nagaduś - Dziekan, Pan Witold Targosz, Pani Katarzyna Zemmel.

W 2019 roku uczniowie ilustrowali hasło konkursu - „Ja za 20 lat”. Zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej własne plany na przyszłość, w jaki sposób te plany można osiągnąć, kim siebie widzimy w przyszłości. Dla autorów prac była to okazja, by odpowiedzieć sobie na pytanie, kim chcę zostać w przyszłości. Był to czas planowania własnego życia. I patrząc na prace, żałując ogromnie, że trzeba je było wysłać, możemy tylko życzyć wszystkim, by plany w tych pracach zawarte, w przyszłości się spełniły.

Za wykonanie prac konkursowych dziękujemy również:

Laura Filipowicz, Ignacy Gaweł, Gabriela Giec, Lena Giera, Mikołaj Kaczor, Sandra Kukla, Milena Leś, Emilia Ortyl, Krystian Ozimek, Emilia Pszeniczna, Bianka Rusin, Piotr Widłak, Julia Ziętek, Kamila Bąk, Maja Bisowska, Milena Głodzik, Julita Karkut, Barbara Pietrzak, Milena Pszeniczny, Julia Ratusińska, Magdalena Trumniarz, Magdalena Żegadło, Nicola Stawarz, Gabriela Banaś, Oliwier Bękarciak, Karol Chruszczyk, Wojciech Lesiński, Miłosz Maślanka, Paulina Misiak, Gabriela Remiszewska, Marcelina Skrzyniarz, Karolina Ząbek, Michał Bachara, Liliana Blicharz, Oskar Gowarzewski, Ignacy Gudz, Alicja Kizino, Zuzanna Kolisz, Emilia Konieczny, Jakub Kosyl, Wiktoria Kosyl, Lucyna Mendrygał, Mikołaj Mikrut, Nikola Niedbała, Adam Rębisz, Lena Wincenciak, Oliwia Zasowska, Julia Bednarek, Maja Chęcińska, Amelia Chruściel, Nicolas Kołek, Oliwia Pałys, Tomasz Pipała, Łukasz Prokopowicz, Filip Sienkiewicz, Daria Wydro, Magdalena Sudoł, Oliwia Chęcińska, Julia Iwasieczko, Jakub Juras, Zofia Koper, Sebastian Maziarz, Wiktor Rębisz, Jagoda Romanek, Kacper Baran, Agata Machnik, Klaudia Marek, Natalia Surowiec oraz aktualni absolwenci: Klara Olechowska, Maja Orłowska, Natalia Węgrzyn, Estella Rzeszut, Mikołaj Puzio, Katarzyna Kmieć, Wojciech Machnik.

Jak co roku, uczniowie biorący udział w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, zadanie wykonali z nawiązką! Jeszcze raz WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

Specjalne podziękowania składamy Pani Anecie Durdzie, która wspierając nas, od wielu lat koordynuje działaniami Gminy Miejskiej Mielec w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

PS. I oczywiście zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020 J.

Katarzyna Zemmel - koordynator ZTU