Twoje IP:18.191.236.174

W dniu 12 czerwca 2019 roku odbyła się szkolna uroczystość „Nasi Nieprzeciętni”, podczas której zostali wyróżnieni uczniowie, którzy uzyskali tytuły laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych w br. szkolnym. Pani dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa przekazała „Nieprzeciętnym” gratulacje oraz zaświadczenia wydane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Rodzice naszych wybitnych uczniów dostali listy gratulacyjne, a nauczyciele przygotowujący do konkursów podziękowania.

Na szczególne uznanie zasłużył Michał Sułek z klasy 3b, Najlepszy Uczeń Województwa Podkarpackiego, który zdobył tytuł laureataczterokrotnie oraz podwójnie tytuł finalisty.

„Nieprzeciętni” podwójni laureaci i finaliści to również uczniowie z klasy 3b: Jakub Koza, Maciej Pieróg, Emilia Wolanin.
Wśród „Nieprzeciętnych” laureatów znaleźli się ponadto: Karolina Barbara z kl. 3d, Jakub Borzęcki z kl. 7A, Kinga Bylicka z kl. 3b (również z tytułem finalisty), Natalia Łępa z kl. 8A, Patrycja Miga z kl. 3b, Jakub Mrozowski z kl. 3b, Małgorzata Ogórek z kl. 7A, Szymon Tarachanowicz z kl. 3b (również z tytułem finalisty).

„Nieprzeciętni” z tytułem finalisty to: Anna Batog z kl. 8A, Martyna Czachor z kl. 3d, Stanisław Czaja z kl. 8A, Patrycja Jońca z kl. 3d, Jakub Machniak z kl. 3b, Agnieszka Marzec z kl. 3e, Marcel Snopkowski z kl. 8A, Wiktoria Snopkowska z kl. 8A, podwójny finalista Robert Spyra z kl. 8A, Aleksandra Sypek z kl. 6B, Oliwia Szałda z kl. 3d, Zuzanna Zawadzka z kl. 3e.

Galę uświetnił program muzyczny w wykonaniu uczennic Szkoły Podstawowej i trzeciej klasy Gimnazjum oraz ubiegłorocznych absolwentek Gimnazjum.

Uroczystość przygotowała p. Małgorzata Brach, we współpracy z p. Krystyną Dziekan i p. Ewą Ziembą - Ząbek.