Twoje IP:18.206.241.26

POLinfo

W dniach 13 – 31 MAJA prowadzimy w naszej szkole zbiórkę przyborów szkolnych przeznaczoną dla polskich dzieci mieszkających na Ukrainie.

Zbieramy artykuły szkolne, a ułatwieniem w ich wyborze i zakupie dla przyszłego darczyńcy, niech będzie odpowiedź na pytanie – „Co chciałbyś znaleźć we własnym plecaku na początku nowego roku szkolnego?”J.

Koordynatorem Akcji Dzieci-Dzieciom w Mielcu i Rzeszowie jest współpracująca z proboszczem lwowskiej katedry - Księdzem Janem Nikielem oraz Stowarzyszeniem „Przedszkola Przyszłości” - dr n. med. Pani Ewa Jakubiec - Blajer z Rzeszowskiego Centrum Medycznego.

Gorąco zachęcamy do wykorzystania ostatniej w tym roku szkolnym okazji do wsparcia innych w trudnych dla nich sytuacjach życiowych.

Już teraz - DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM.

Szkolni koordynatorzy akcji - p. Elżbieta Kapała,

p. Barbara Pyrz, p. Katarzyna Zemmel