Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:184.73.14.222

Podczas konkursu zastosowano różne techniki testowe, m.in. uzupełnianie zdań odpowiednim słownictwem, dopasowywanie wyrażeń do odpowiednich kategorii, uzupełnianie dialogu, przyporządkowywanie nagłówków do fragmentów tekstu, test wyboru. Ponadto uczniowie musieli wykonać dwa ćwiczenia sprawdzające umiejętność rozumienia ze słuchu.

Celem konkursu było poszerzenie znajomości słownictwa z języka angielskiego oraz sprawdzenie umiejętności wykorzystania nabytego słownictwa w praktycznych ćwiczeniach.

Uczniowie byli przygotowywani do konkursu na zajęciach pozalekcyjnych przez Panie Krystynę Dziekan i Małgorzatę Robak. Uczniowie wykazali się dobrą, a kilkoro bardzo dobrą znajomością słownictwa z tematyki konkursu.

Pierwsze miejsce zdobyła, uzyskując maksimum punktów, Aleksandra Sypek z kl. 6B, drugie miejsce - Filip Rajca z kl. 6A, trzecie miejsce ex aequo - Noemi Bełch z kl. 6A i Maja Dragan z kl. 6B.

Gratulujemy zwycięzcom i opiekunom! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu roku szkolnego.

Organizatorzy konkursu:

Renata Dybska