3812086
3812086

Twoje IP:3.141.199.243

Równiutko z pojawieniem się WIOSNY- 21 marca- przywitaliśmy ją w naszej szkole. W klasach młodszych, podczas zespołowej pracy, pod okiem pań wychowawczyń, dzieci tworzyły na dużych arkuszach papieru piękne plastyczne dekoracje. Umieszczone na szkolnych korytarzach cieszą oczy uczniów, nauczycieli i rodziców.

Za prawdziwy wiosenny nastrój dziękujemy uczniom klas I – III oraz paniom wychowawczyniom – p. Renacie Grochockiej, p. Lucynie Kosteckiej, p. Marcie Kandzior i p. Beacie Goli, p. Agacie Durej i p. Celinie Rojowskiej.

Uczniowie klas starszych mieli okazję wziąć udział w konkursie na najciekawszy strój specjalnie przygotowany na spotkanie z nadchodzącą wiosną. Rozstrzygniecie konkursu odbyło się na auli szkolnej, gdzie każdy z uczestników mógł indywidualnie zaprezentować się na „wybiegu” czyli szkolnej scenie.

Jury konkursu, do którego dołączyła również Pani Dyrektor – p. Teresa Lechocińska - Ciupa, spośród ok. 50 uczestników, wybrało 15 zwycięzców.

Gratulujemy Emmie Ogórek, Jagodzie Turkot, Nikoli Stachurze, Zuzi Ziębie, Zosi Koper, Markowi Misiakowi, Kacprowi Surowcowi, Brajanowi Mazurowi, Filipowi Kaczorowi, Karolinie Rzeźnik, Milenie Bartkowskiej, Agacie Machnik, Zuzi Skrobisz, Marlenie Winiarskiej i Sylwii Makuch.

Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy uczniom klasy VIII a – Weronice Pieróg, Erykowi Dziekanowi (fotograf), Wiktorii Snopkowskiej, Patrycji Boryczko, Ani Batog i Kacprowi Komanieckiemu.

Za ufundowanie symbolicznych nagród dla wszystkich uczestników organizatorzy prezentacji – pani Barbara Stępień i pani Katarzyna Zemmel dziękują Gminie Miejskiej Mielec.

Opracowanie:Katarzyna Zemmel