Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:184.73.14.222

1 lutego 2019 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs przeznaczony dla klas piątych pt. „Przysłowia mądrością narodów”. Uczniowie z klasy Va, Vb i Vc uzupełniali krzyżówkę wykazując się znajomością polskich przysłów, które towarzyszą nam od zarania dziejów i przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Mistrzami znajomości złotych myśli okazali się Alicja Bielec i Maksymilian Lorynowicz z kl. Vb zdobywając maksymalną liczbę punktów oraz pierwsze miejsce. Drugie miejsce ex aequo zajęły Kamila Kardyś z kl. Va i Jagoda Romanek z kl. Vb.

Pani dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa wręczyła laureatom dyplomy i książki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Pozostałych uczniów zapraszamy do wypożyczania nowości książkowych z biblioteki szkolnej!