Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0771656
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
335
514
3054
3054
8612
22236
771656

Forecast Today
936

Online (15 minutes ago):70
70 guests

Twoje IP:18.206.241.26
   

POLinfo  

   

Szanowni Państwo! Zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej inicjatywy. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Mielcu opracował projekt, który zyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej TESCO „Decydujesz, pomagamy”. Projekt, noszący nazwę „PRZYGODA Z NAUKĄ ZSO Nr 1 w Mielcu", przeszedł do etapu głosowania, który rozpoczął się w sklepach Tesco już 21 stycznia i potrwa do 17 lutego 2019 roku. Walczymy w nim o dofinansowanie w wysokości 5000 zł.

Nasz projekt zakłada organizację Interaktywnego Pikniku Wiedzy. W jego programie przewidzieliśmy: pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, iluminacje świetlne, prezentację łazików marsjańskich i kwadrokopterów, walki robotów, zabawę w kulach bamper-ball, rozgrywki gier matematyczno-logicznych (w tym szachów ogrodowych), konstrukcje z klocków Lego, deszcz baniek mydlanych oraz mini obserwatorium astronomiczne oraz profesjonalny pokaz laserów. W założeniu ma to być impreza masowa i otwarta. Wierzymy więc, że jej zorganizowanie przyniosłoby korzyści nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim jej uczestnikom, także uczniom z Państwa placówek, tym bardziej, że przewidziane atrakcje pozwalają na wyjaśnienie otaczających nas praw w sposób interesujący i nieszablonowy.

Zwracamy się więc z prośbą o rozpropagowanie naszego projektu wśród uczniów i ich rodziców oraz zachęcenie ich do głosowania na naszą szkołę. Można to uczynić w sklepie Tesco - za każdy paragon w kasie otrzymać można żeton, który należy wrzucić do urny z nazwą naszej szkoły (ZSO Nr 1 w Mielcu), znajdującej się obok wejścia.

Wierzymy, że wspólnie wywalczymy dofinansowanie wymienionego projektu przez co zorganizujemy atrakcyjną imprezę korzystną dla całego środowiska lokalnego, udowadniając, że połączenie nauki i zabawy jest możliwe.

Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość i pomoc w przygotowaniu Pikniku.

Dyrekcja ZSO Nr 1 w Mielcu

   
© by Sp13.