Twoje IP:34.239.158.107

POLinfo

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 29 stycznia 2019r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci program artystyczny.

Uroczystość rozpoczęła pani wychowawczyni, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. „Bajka z życzeniami” oraz zaśpiewali wzruszające piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali tradycyjne „sto lat” dla naszych Gości.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami naszej placówki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wręczane upominki dla swoich babć i dziadków mogły wyrazić swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.