Twoje IP:54.146.206.127

Mimo ekspansji Internetu i telefonów komórkowych, tradycyjna forma przesyłania kartek świątecznych jest nadal ogromnie popularna. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowano w naszej szkole kiermasz kartek świątecznych pod hasłem „Niebo ziemi, niebu ziemia wszyscy wszystkim ślą życzenia…”, który odbył się w dniach 19 - 22 grudnia 2018 r.

Kartki bożonarodzeniowe zostały wykonane na zajęciach plastycznych w klasie oraz przez wychowanków naszej świetlicy pod kierunkiem nauczycielek pani Anny Rogóż i pani Lucyny Kosteckiej. W czasie wykonywania widokówek dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczno - manualne. Najpiękniejsze prace oraz te, które zostały nagrodzone w XIX Wojewódzkim Konkursie „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" wydrukowano w drukarni. Każda pocztówka zawierała informację dotyczącą autora pracy, opiekuna i piękne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Pomysłodawcą akcji była pani Lucyna Kostecka i pani Anna Rogóż.