Twoje IP:3.88.220.93

POLinfo

Mistrzami tabliczki mnożenia w naszej szkole zostali: Patryk Piechota z 4A, Anna Machniak z 4B, Wiktoria Rydza z 5A, Jagoda Romanek z 5B, Wiktoria Trzyna z 5C, Filip Rajca z 6A, Aleksandra Sypek z 6B, Jakub Borzęcki z 7A oraz Marcel Snopkowski z 8A.

Bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia wykazali się również uczniowie: Paweł Nowosiadło, Maciej Węgrzyn, Klaudia Kędziora, Sylwia Makuch, Kalina Kużdżał, Brajan Mazur, Magdalena Sudoł, Greta Budzeniusz i Filip Kaczor z 4A, Patryk Kardaś, Julia Iwasieczko, Weronika Boryczko, Wiktor Siwiec, Mikołaj Brzana, Jakub Juras i Zofia Koper z 4B, Krzysztof Batog, Julia Kwiatkowska, Maja Zboch, Marlena Winiarska i Oskar Kmieć z 5A, Wiktor Rębisz, Amelia Niemczyk, Barbara Górak i Alicja Bielec z 5B, Karol Machnik, Dawid Tomczyk, Jakub Maziarz i Dawid Borzęcki z 6A, Jakub Baltyzar z 6B, Damian Kardaś, Radosław Bąk, Gabriela Kozioł, Mateusz Luberda, Szymon Markowski, Jakub Kania i Kamil Kwaśniewski z 7A oraz Natalia Łępa i Stanisław Czaja z 8A.

Zwycięzcom konkursu pani dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i innych sponsorów.

Uczniom gratulujemy, a pozostałym życzymy wytrwałości w dalszej nauce.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była pani Małgorzata Siry.