Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0757079
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
557
730
2817
6657
16271
27743
757079

Forecast Today
864

Online (15 minutes ago):23
23 guests

Twoje IP:3.88.220.93
   

POLinfo  

   

7- 18 STYCZNIA 2019 – będziemy prowadzić akcję charytatywną „GÓRA GROSZA”  „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. „Góra Grosza”- to zbiórka drobnych monet przeznaczona na rodzinne domy dziecka, nad którymi opiekę sprawuje TOWARZYSTWO NASZ DOM.

„Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać siebie, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Tysiące dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.” – mówią organizatorzy ogólnopolskiej akcji.

Nasza szkoła od wielu już lat uczestniczy w akcji Góra Grosza, wspierając finansowo to szczytne przedsięwzięcie.

Jak w przypadku każdej akcji charytatywnej, przystąpienie do niej poprzedzają przygotowywania, w których chętni uczniowie projektują i wykonują plakaty. To prawdziwe dzieła sztuki plastycznej. Dlatego też gorąco zachęcamy do stworzenia plakatu reklamującego XIX edycję GÓRY GROSZA.

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym – p. Katarzyną Zemmel.

Wszystkich uczniów i rodziców zapraszamy do udziały w akcji.

Koordynator akcji

Katarzyna Zemmel

pedagog szkolny

   
© by Sp13.