Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:184.73.14.222

Świąteczna atmosfera w rozkwicie. Jak co roku w wigilię Bożego Narodzenia ubieramy świąteczne drzewko. Wieszamy na choince Betlejemską Gwiazdę, kolorowe łańcuchy, włosy anielskie, cukierki. I jak co roku – od wielu lat – delikatnie bierzemy do rąk kruche, szklane, kolorowe bombki.

Dnia 27 listopada 2018r. uczniowie klasy 2A i 2C wraz z opiekunami p. Martą Kandzior, p. Anną Żmudą, p. Beatą Golą i p. Anną Rogóż uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Bombek Choinkowych w Nowej Dębie. Pod opieką przewodnika zwiedzili zakład produkcyjny. Zapoznali się tam z procesem powstawania i zdobienia szklanych ozdób choinkowych oraz z bogatym asortymentem produkcyjnym zakładu. Dzieci brały również udział w warsztatach, podczas których wykazały się pomysłowością malując własne bombki. Każde dziecko na pamiątkę pobytu w fabryce otrzymało bombkę z własnym imieniem.

Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.