Twoje IP:54.146.98.143

Wakacje to czas odpoczynku i zabawy dla dzieci. Powinny być nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne. Uczniowie z klasy III a przedstawili swoim koleżankom i kolegom inscenizację pt. „Bezpieczne wakacje”. W wystąpieniu, na tle wakacyjnej scenerii, zaprezentowano rady dla widzów: jak zachować się nad jeziorem, w górach czy w lesie oraz w innych miejscach i okolicznościach.

Swoim pokazem, w którym nie zabrakło piosenek, gry na organach oraz gry
na dzwonkach chromatycznych, trzecioklasiści pożegnali z etapem nauki w edukacji wczesnoszkolnej, wprawili społeczność uczniowską w nostalgiczny, ale miły nastrój.

Widowisko było również okazją do życzenia uczniom i wszystkim pracownikom szkoły udanych wakacji.

Przedstawienie wspólnie z uczniami przygotowała pani Lucyna Kostecka.