1929

Twoje IP:18.118.145.114

Znamy już zwycięzców szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz ortografii”. Do walki o ten tytuł stanęło 8 uczniów z kl. III a i kl. III b. Uczestnicy mieli przed sobą niełatwe zadanie: napisanie dyktanda, w którym aż roiło się od różnych pułapek  i trudnych wyrazów. Okazało się jednak, że nasi uczniowie świetnie znają reguły ortograficzne i niestraszne im są również wyjątki.

„Mistrzem ortografii” została Natalia Występek z klasy III b. Drugie miejsce zajęła Kalina Kużdżał z klasy III a. Trzecie miejsce przypadło Oliwii Chęcińskiej z klasy III b. W zmaganiach ortograficznych uczestniczyli również: Julia Iwasieczko, kl. III a; Magdalena Sudoł, kl. III a; Marek Misiak, kl. III a; Martyna Badura, kl. III a i Zofia Kopera, kl. III b.

W szkolnym konkursie matematycznym klas trzecich wzięło udział 10 uczniów, którzy zmagali się z ciekawymi zadaniami matematycznymi.

Szkolnym Pitagorasem został Patryk Kardaś z klasy III b, drugie miejsce wywalczyła Sylwia Makuch z kl. III a. Trzecie miejsce przypadło Maciejowi Węgrzynowi z kl. III a. Poza tym w konkursie matematycznym brali udział: Patryk Piechota, kl. III a; Agnieszka Rżany, kl. III a; Kalina Kużdżał, kl. III a; Nadia Danielewicz, kl. III a; Mikołaj Brzana, kl. III b, Kacper Nowak, kl. III b i Paweł Nowosiadło, kl. III b.

Uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor, Teresy Lechocińskiej – Ciupa, gratulacje oraz dyplomy i nagrody.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników!