Twoje IP:3.135.213.214

Jak co roku, pod hasłem - „ Dobre uczynki dla ludzi, zwierząt i środowiska. Pomagać możesz na wiele sposobów”, prowadzanych jest na terenie szkoły wiele akcji charytatywnych dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci oraz nauczycieli,. Gorąco dziękujemy wszystkim i informujemy, że do końca maja 2018r. trwają następujące zbiórki:

• Zbiórka zużytych baterii – w ten sposób bierzemy

udział w miejskim konkursie ekologicznym. Koordynatorem zbiórki jest pani Małgorzata Pazdro – nauczyciel przyrody.

• Zbiórka makulatury - koordynatorem akcji jest pani Barbara Stępień.

Firma SINOMA przyjmująca od Państwa surowiec wtórny systematycznie przekazuje pozyskane środki na fundusz Rodzinnych Domów Dziecka.

• Zbiórka tonerów do drukarek –koordynator – K. Zemmel – pedagog

szkolny. Pozyskane fundusze przeznaczamy na organizację akcji charytatywnych – np. zakup worków na nakrętki, dyplomy i słodycze
na podsumowanie akcji.

• ZBIÓRKA NAKRĘTEK – koordynator – K. Zemmel - pedagog szkolny.

Zebrane nakrętki przekazujemy instytucjom działającym na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i niepełnosprawnych - w tym roku jest to Hospicjum Podkarpackie w Rzeszowie oraz Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Prośba organizatora - Jeśli ktoś z Państwa miałby okazję zawieźć worki z nakrętkami do Hospicjum w Rzeszowie, pedagog prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy, przez dziennik elektroniczny.

Opr. K. Zemmel