Za oknem coraz cieplej, więcej słońca, a dzień staje się dłuższy. To znak, że nastała wiosna. Zawitała ona do SP nr 13 i rozgościła się w holu szkolnym za sprawą uczniów z klasy III a, którzy wykonali wiosenne kwiaty, biedronki oraz motyle. Atrybuty wiosny trzecioklasiści zrobili z kolorowego papieru, stosując technikę origami.

Aby zdążyć na czas, prace nad wystawą zostały rozpoczęte jeszcze w zimie. Wśród przedstawionych dzieł nie zabrakło także kwitnących gałązek drzew, żabek, owadów oraz ptaków. Uczniowie z wielkim zapałem wykonywali papierowe okazy. Pracowicie i różnobarwnie powitali upragnioną wiosnę. Miejmy nadzieję, że ta piękna pora roku zagości na dobre nie tylko w naszej szkole, ale i poza nią.

Pomysłodawcą wystawy była pani Lucyna Kostecka.

Twoje IP:54.198.3.15