Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Statystyki  

0675972
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
128
831
5970
6700
20640
25327
675972

Forecast Today
672

Online (15 minutes ago):15
15 guests

Twoje IP:54.242.115.55
   

1 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Uczestniczyły w nich przedszkolaki wraz z rodzicami.

Pierwsza część spotkania odbyła się w auli, gdzie zaproszeni goście mogli podziwiać występy artystyczne uczniów naszej szkoły. Śpiew, taniec, pokazy taneczne i akrobatyczne oraz gra na dzwonkach chromatycznych cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Po zakończonej części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor Szkoły Teresa Lechocińska - Ciupa, która zaprosiła wszystkich do zwiedzania szkoły oraz przypomniała
o jej bogatej ofercie.

              Na medal spisały się uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które poprowadziły uroczystość i zaopiekowały się gośćmi podczas spaceru po szkole. Rodzice i ich pociechy mieli okazję zobaczyć salę gimnastyczną, jadalnię, bibliotekę szkolną, świetlicę, sale: edukacji wczesnoszkolnej, szachowe, z basenem kulkowym. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz gry w szachy i edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz „magiczny dywan”. Podczas przejścia po szkole nasi goście mogli obejrzeć wystawy uczniowskich prac plastycznych.

Na zakończenie rodzice mieli możliwość zapisu swoich pociech do klasy pierwszej. Pomocą służyli wyznaczeni pracownicy szkoły.

 

https://photos.app.goo.gl/ZGC0KON4u5tC6Ze52

 

   
© by Sp13.