1 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Uczestniczyły w nich przedszkolaki wraz z rodzicami.

Pierwsza część spotkania odbyła się w auli, gdzie zaproszeni goście mogli podziwiać występy artystyczne uczniów naszej szkoły. Śpiew, taniec, pokazy taneczne i akrobatyczne oraz gra na dzwonkach chromatycznych cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Po zakończonej części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor Szkoły Teresa Lechocińska - Ciupa, która zaprosiła wszystkich do zwiedzania szkoły oraz przypomniała
o jej bogatej ofercie.

              Na medal spisały się uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które poprowadziły uroczystość i zaopiekowały się gośćmi podczas spaceru po szkole. Rodzice i ich pociechy mieli okazję zobaczyć salę gimnastyczną, jadalnię, bibliotekę szkolną, świetlicę, sale: edukacji wczesnoszkolnej, szachowe, z basenem kulkowym. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz gry w szachy i edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz „magiczny dywan”. Podczas przejścia po szkole nasi goście mogli obejrzeć wystawy uczniowskich prac plastycznych.

Na zakończenie rodzice mieli możliwość zapisu swoich pociech do klasy pierwszej. Pomocą służyli wyznaczeni pracownicy szkoły.

 

https://photos.app.goo.gl/ZGC0KON4u5tC6Ze52

 

   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

InterKl@sa  

   

Edukacja przez Szachy  

   

Statystyki  

0517268
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
381
588
969
5681
20131
17188
517268

Forecast Today
672

Online (15 minutes ago):19
19 guests

Twoje IP:54.166.203.17
   
   

Translator  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
   
© by Sp13.