Twoje IP:34.207.152.62

Święta tuż, tuż … W domach rozpoczęły się już przedświąteczne przygotowania. Aby poczuć w szkole atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy I b uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które przygotowała i poprowadziła p. Aneta Łucka - Bękarciak, mama Oliviera.

Uczniowie z okazałych szyszek jodły kaukaskiej osadzonych na drewnianych plastrach, kolorowych koralików, drewnianych gwiazdek i drucików stworzyli przepiękne choinki. W czasie powstawania tych „małych cudeniek” swoją pomocną dłonią służyła również p. Anna Babula, mama Marcina i oczywiście pani wychowawczyni – Marta Nagaduś - Dziekan.

Piękne choinki zostały uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu. Powstała także wystawa, którą można oglądać na szkolnym korytarzu obok sali nr 5.