Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez Galerię Handlową VIVA pt. „VIVA JESIEŃ”. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie w formie obrazu malowanego szeroko pojętego tematu „Jesieni”. W pracach pojawiły się pejzaże, a ich główną cechą była szeroka gama barw o ciepłym wydźwięku. Na konkurs wpłynęło wiele prac od uczniów z całego Mielca. Tym bardziej miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami tych zmagań w kategorii klas od IV do VI. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 5b, ALEKSANDRA SYPEK, a trzecie uczennica klasy 4c JULIA KWIATKOWSKA. Serdecznie gratulujemy uczennicom sukcesu i życzymy dalszego pogłębiania talentu plastycznego.

Witold Targosz – nauczyciel plastyki

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112