Twoje IP:54.146.206.127

Z dużą satysfakcją podajemy do wiadomości, że uczennica klasy piątej naszej szkoły Aleksandra Sypek została laureatką miejskiego konkursu plastycznego pt „Drogi Polaków do niepodległości”. Z wielu prac, jakie wpłynęły na konkurs, komisja wybrała obraz Oli, oceniając go bardzo wysoko. W swojej pracy autorka przedstawiła bitwę kosynierów z zaborcami. Jest to kompozycja mocno dynamiczna, w której świetnie dobrane kolory podbiły atrakcyjność obrazu.

Ceremonia rozdania nagród miała miejsce w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Serdecznie gratulujemy Oli oraz innym uczniom, którzy podjęli wysiłek, aby włączyć się  do pracy nad ww. tematem. Życzymy rozwijania swojego talentu plastycznego.

Witold Targosz - plastyk