Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Twoje IP:54.166.207.223

Miło nam poinformować, że wyłoniono laureatów ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego „Na skrzydłach przyjaźni”, który został zorganizowany w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Celem konkursu było wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży, uświadomienie siły wpływu grupy rówieśniczej na jednostkę oraz ograniczenie podejmowania przez dzieci zachowań ryzykownych.

Spośród tysięcy prac nadesłanych z całej Polski, wyróżniono prace uczniów z naszej szkoły. Amelia Niemczyk i Olaf Stawiarz, 21 listopada w Urzędzie Miejskim w Mielcu, odebrali nagrody i wyrazy uznania z rąk wykonującego zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca pana Jana Myśliwca. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Uczniowie pracowali pod opieką pani Lucyny Kosteckiej i pana Witolda Targosza. Koordynatorem konkursu była pani Katarzyna Zemmel.

Specjalne wyróżnienie od organizatorów kampanii otrzymała Szkoła Podstawowa nr 13 oraz nauczyciele tej szkoły: Teresa Lechocińska – Ciupa - Dyrektor Szkoły, Witold Targosz, Renata Grochocka, Lucyna Kostecka, Barbara Stępień, Agata Durej, Józefa Skop
i Katarzyna Zemmel.