Dnia 29 września 2017 r. w naszej szkole odbyła się Zabawa z okazji Dnia Chłopaka. Była to wyśmienita impreza, podczas której uczniowie klas I wraz z rodzicami i wychowawczyniami mieli okazję się spotkać i razem świetnie się bawić. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

Na uczniów klas I czekały zabawy i konkursy, które dostarczyły mnóstwa radości. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach i wiele innych atrakcji. Zabawę dla najmłodszych poprowadził pan wodzirej - Mirosław Pietrzak.

Wszyscy uśmiechnięci, w świetnych nastrojach, tańczyli i szaleli na parkiecie. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach i hulańcach, udali się do stołówki szkolnej, gdzie przygotowany był pyszny, słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice z trójek klasowych. Na zakończenie wieczoru każdy z chłopców dostał w prezencie swój własny portret przygotowany przez koleżanki z klasy.

Za poprowadzenie i przygotowanie zabawy dziękujemy panu Mirosławowi Pietrzakowi, rodzicom oraz wychowawcom klas I.

Twoje IP:54.225.20.73