27 września 2017 roku uczniowie klasy III b wraz z opiekunami, panią Renatą Grochocką i panią Elżbietą Jaracz, udali się na Ranczo, aby świętować Dzień Chłopaka.

Po przybyciu na miejsce powitał nas właściciel Rancza, który zwrócił uwagę na bezpieczeństwo w czasie zabaw, gier i korzystania z urządzeń znajdujących się na tym terenie. Ranczo to cichy zakątek otoczony lasem, w którym można aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Rozentuzjazmowane dzieci od razu podzieliły się na zespoły. Grupa chłopców rozpoczęła grę w piłkę nożną. Grupa dziewcząt postanowiła spróbować swoich sił w siatkówce. Inni chwalili się swoimi umiejętnościami w kręceniu hula hop. Znalazła się również grupa, która wędrowała w poszukiwaniu grzybów i innych darów jesiennego lasu. Punktem kulminacyjnym pobytu było ognisko, na którym każde dziecko piekło dla siebie kiełbasę. Było to ekscytujące, gdyż wiele z dzieci robiło to po raz pierwszy.

Na zakończenie dziewczyny zaśpiewały chłopcom 100 lat, złożyły im życzenia i poczęstowały słodkościami. Wszyscy w wyśmienitych humorach i z żalem opuszczali Ranczo, dziękując gospodarzom za miłe przyjęcie.

Twoje IP:54.225.20.73