27 września 2017 roku uczniowie klasy III b wraz z opiekunami, panią Renatą Grochocką i panią Elżbietą Jaracz, udali się na Ranczo, aby świętować Dzień Chłopaka.

Po przybyciu na miejsce powitał nas właściciel Rancza, który zwrócił uwagę na bezpieczeństwo w czasie zabaw, gier i korzystania z urządzeń znajdujących się na tym terenie. Ranczo to cichy zakątek otoczony lasem, w którym można aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Rozentuzjazmowane dzieci od razu podzieliły się na zespoły. Grupa chłopców rozpoczęła grę w piłkę nożną. Grupa dziewcząt postanowiła spróbować swoich sił w siatkówce. Inni chwalili się swoimi umiejętnościami w kręceniu hula hop. Znalazła się również grupa, która wędrowała w poszukiwaniu grzybów i innych darów jesiennego lasu. Punktem kulminacyjnym pobytu było ognisko, na którym każde dziecko piekło dla siebie kiełbasę. Było to ekscytujące, gdyż wiele z dzieci robiło to po raz pierwszy.

Na zakończenie dziewczyny zaśpiewały chłopcom 100 lat, złożyły im życzenia i poczęstowały słodkościami. Wszyscy w wyśmienitych humorach i z żalem opuszczali Ranczo, dziękując gospodarzom za miłe przyjęcie.

 

 

https://photos.app.goo.gl/JdUdXgaAssc0NRrF3

 

   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

InterKl@sa  

   

Edukacja przez Szachy  

   

Statystyki  


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
0473256
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
27
412
1741
5221
11257
27418
473256

Online (15 minutes ago):4
4 guests

Twoje IP:54.158.248.112
   
   

Translator  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
   
© by Sp13.