23 czerwca w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Teresa Lechocińska – Ciupa wręczyła uczniom klas IV – VI, osiągającym wysokie wyniki w nauce, świadectwa z wyróżnieniem. Pogratulowała również sukcesów uczniom klas I – III oraz tym, którzy mają osiągnięcia w zawodach sportowych i biorącym udział w akcjach charytatywnych.

Wyróżnieni uczniowie to:

klasa I a

Szymon Kopacz, Nikola Niedbała, Lena Wincenciak, Adam Rębisz, Nadia Bajor, Emilia Konieczny;

klasa I b

Maja Chęcińska, Jakub Iwański, Oliwia Starzec, Oliwia Pałys, Tomasz Pipała, Julia Bednarek, Daria Wydro, Dominik Krupa, Mateusz Rodzinka, Amelia Pęgiel, Kamil Rżany;

klasa II a

Julita Górska, Jakub Juras, Patryk Piechota, Klaudia Kędziora, Magdalena Sudoł, Julia Skop, Agnieszka Rżany, Marek Misiak, Kalina Kużdżał, Viktor Guretzki, Sylwia Makuch;

klasa II b

Magdalena Brzana, Mikołaj Brzana, Weronika Boryczko, Emilia Chęcińska, Filip Kaczor, Patryk Kardaś, Zofia Koper, Paweł Nowosiadło, Natalia Występek, Piotr Turczyn, Zuzanna Zięba;

klasa III a

Alicja Bielec, Amelia Drozdowska, Gabriela Jędruch, Kamila Kardyś, Wiktor Rębisz, Jagoda Romanek, Julia Rzeźnik, Karolina Rzeźnik, Kacper Surowiec, Marlena Winiarska, Aleksandra Wiącek, Kamil Kowalski, Kacper Kopacz, Marcelina Krempa, Gabriela Kępa, Maksymilian Lorynowicz;

klasa III b

Maciej Działowski, Agata Machnik, Karolina Szantula, Dorian Wójcik, Kamil Kurgan, Nikola Kardyś, Julia Kwiatkowska, Klaudia Marek,  Krzysztof Wydro, Michał Karczmarz, Emma Ogórek;

klasa III c

Maja Zboch, Krzysztof Batog, Barbara Górak, Dawid Kondel, Natalia Pyzikiewicz, Zuzanna Skrobisz, Amelia Niemczyk, Daria Nowosiadło, Wiktoria Rydza, Szymon Stokłosa, Franciszek Maziarz, Krzysztof Graniczka.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

klasa IV a

Noemi Bełch, Aleksandra Borowiec, Dawid Borzęcki, Aneta Kiełbasa, Natalia Kuczewska, Karol Machnik, Kinga Makuch, Jakub Maziarz, Jowita Myjak, Krystian Mazur, Oliwia Piechota, Filip Rajca, Dawid Surman, Dawid Tomczyk, Emilia Turkot, Katarzyna Ziętek;

klasa IV b

Maja Dragan, Emilia Kulczyk, Aleksandra Sypek, Julia Trzyna;

klasa V a

Radosław Bąk, Maciej Bielaszka, Jakub Borzęcki, Karolina Frąc, Anna Gil, Julia Gorczycka, Damian Kardaś, Gabriela Kozioł, Mateusz Luberda, Sonia Malczyńska, Szymon Markowski, Kacper Marszałek, Iwona Misiak, Małgorzata Ogórek, Dawid Rusin, Rozalia Sajek, Natalia Surowiec;

klasa VI a

Anna Batog, Patrycja Boryczko, Stanisław Czaja, Karolina Gacek,  Szymon Kondel, Natalia Łępa, Weronika Pieróg, Wiktoria Snopkowska, Szczepan Wardzała, Oskar Wójcik, Michał Żygadło.

W wyniku klasyfikacji rocznej tytuł „Ucznia Roku” otrzymali: Noemi Bełch (kl. IV a),  Damian Kardaś (V a) oraz Natalia Łępa i Wiktoria Snopkowska (VI a).

Wyróżnionym uczniom i ich rodzicom gratulujemy!

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły oraz nauczycielom radosnych i bezpiecznych wakacji.

   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

InterKl@sa  

   

Edukacja przez Szachy  

   

Statystyki  

0325348
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
542
557
5660
5953
12583
18040
325348

Forecast Today
576

Online (15 minutes ago):10
10 guests

Twoje IP:54.90.207.75
   
   

Translator  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
   
© by Sp13.