Z dumą informujemy, że Gimnazjum nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 13 zostały jako Zespół Szkół nr 2 uhonorowane statuetką „Nieprzeciętna Szkoła 2017” podczas miejskiej Gali „Młodzi Nieprzeciętni 2017”, organizowanej corocznie przez Prezydenta Miasta Mielca.

Na to szczególne wyróżnienie złożyły się sukcesy naszych uczniów w tegorocznych konkursach kuratoryjnych.
Certyfikaty Młodego Nieprzeciętnego i nagrody otrzymali laureaci i finaliści konkursów:
- ze Szkoły Podstawowej nr 13: Szczepan Wardzała, Małgorzata Ogórek, Dawid Rusin i Stanisław Czaja,
- z Gimnazjum nr 4: Natalia Hałata, Julia Siry, Łukasz Szantula, Weronika Solarska, Karolina Drozdowska, Kinga Bylicka, Maciej Pieróg, Dominik Ząbek, Jakub Mrozowski, Mariola Cyran, Anna Kołc, Adrianna Majewska, Anna Wąsik, Julia Stachowicz, Magdalena Ziomek, Oliwia Daniel i Zuzanna Piekarska.
Natalia Hałata jako Najlepszy Nieprzeciętny Gimnazjalista naszej szkoły otrzymała również w nagrodę tablet.

Prezydent Miasta Mielca p. Jan Myśliwiec wręczył Certyfikaty Nieprzeciętnego Nauczyciela licznej grupie nauczycieli naszego zespołu szkół: Barbarze Stępień, Urszuli Bar, Małgorzacie Robak, Wiesławowi Zielińskiemu, Krystynie Dziekan, Helenie Wolskiej, Małgorzacie Brach, Marii Greczce, Bogusławie Michalcewicz, Joannie Grzebyk, Bogusławie Zielińskiej, Alinie Martyce, Barbarze Rokosz i Zofii Tychanowicz.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom, ich rodzicom, dyrekcji szkół i nauczycielom!

Już po raz 22. nagrodzono Młodych Nieprzeciętnych – najlepszych uczniów miejskich szkół [ZDJĘCIA]

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112