Wiedząc o tym, że w zdrowym ciele – zdrowy duch, że zdrowie mamy tylko jedno, uczniowie klasy III a przygotowali przedstawienie teatralne o tematyce zdrowotnej.

14 czerwca br. zaprosili do jego obejrzenia uczniów klas I – III oraz dzieci z oddziałów zerowych PM nr 16 w Mielcu. Gościem specjalnym była pani dyrektor, Teresa Lechocińska - Ciupa.

„Młodzi aktorzy” przenieśli wszystkich na chwilę do królestwa, w którym mieszkała księżniczka Marcelinka, która jadła tylko lody, czekoladę i cukierki. Kiedy zachorowała, król i królowa wezwali lekarzy. Ostatecznie księżniczkę uratowali książę Witaminek i nadworny kucharz. Zalecili jeść tylko to, co zdrowe, a więc dużo warzyw, owoców, ryb, nabiału. Później odbył się ślub i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Obsada przedstawienia:

Król – Kacper Kopacz,

Królowa – Aleksandra Wiącek,

Królewna Marcelinka – Alicja Bielec,

Książę Witaminek – Wiktor Rębisz,

Kucharz – Marlena Winiarska,

Dama dworu I – Julia Rzeźnik,

Dama dworu II – Gabriela Kępa,

Lekarz I – Eliza Krempa,

Lekarz II – Marcelina Krempa,

Dobosz – Patryk Biela.

Opiekun artystyczny: p. Marta Nagaduś - Dziekan

Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112