Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

1972

Twoje IP:54.166.207.223

2 czerwca 2017 r. klasy III a i III c wyruszyły na jednodniową wycieczkę do Grzybowa. Uczniowie, zdecydowani na aktywny wypoczynek, wybrali paintball. Pogoda od rana była wspaniała, więc nic nie mogło zepsuć tego planu. Wyjechaliśmy o godzinie 8:15 wsparci opieką: p. Lucyny Kosteckiej, p. Marty Nagaduś - Dziekan, p. Elżbiety Jaracz, p. Anny Rogóż i p. Jarosława Surowca.

Na miejscu mile przywitał nas właściciel pola rozrywki i pan prowadzący zabawę. Podzielono nas na grupy. Podczas gdy jedna grupa zajmowała się strzelaniem z pistoletu paintballowego, druga wyruszyła w teren na drugie pole, aby pobiegać i pobawić się w chowanego.

Po wyczerpującej bitwie, zgłodniali, upiekliśmy kiełbaski przy ognisku.

Wyjazd był jak najbardziej udany, a uczniowie wynieśli ciekawe wspomnienia z wycieczki. Był to dzień niezapomnianych wrażeń. W zabawie każdy z nas mógł wyładować emocje i na chwilę zapomnieć o trudnościach związanych z nauką.