12 maja 2017r. trzydziestu dwóch najlepszych matematyków z klas trzecich mieleckich szkół podstawowych przystąpiło do zmagań w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Klas I - III. Mieli oni nie lada „orzech do zgryzienia” w postaci trudnych i bardzo trudnych zadań tekstowych. Z naszej szkoły z zadaniami konkursowymi zmierzyło się trzech uczniów: Kacper Kopacz z klasy III a, Amelia Drozdowska z klasy III a i Maja Zboch z klasy III c. Wśród 8 najlepszych matematyków nie zabrakło uczniów SP nr 13. Kacper Kopacz został laureatem, a Amelia Drozdowska zdobyła wyróżnienie.

1 czerwca br. pani dyrektor, Teresa Lechocińska - Ciupa,  oficjalnie wręczyła Kacprowi i Amelii dyplomy i piękne nagrody rzeczowe.

Jest to jeden z największych sukcesów, jaki mogą osiągnąć uczniowie w szkole podstawowej na I etapie edukacyjnym.

Serdecznie im gratulujemy!!!

Do konkursu uczniów przygotowała pani Marta Nagaduś - Dziekan.

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112