26 maja 2017 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas III pod hasłem „Szkolny Pitagoras”. Sześciu uczniów z klas trzecich zmagało się z zadaniami matematycznymi o podwyższonym stopniu trudności. Uczennice, bo to dziewczynki stanęły do „matematycznej rywalizacji,” świetnie poradziły sobie z zadaniami i udowodniły, że „matematyka wcale nie jest taka straszna”.

Komisja konkursowa wyłoniła  „Szkolnego Pitagorasa”, którym została Maja Zboch z klasy III c.

Oto szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce – Maja Zboch, uczennica klasy III c; opiekun: p. Lucyna Kostecka;

II miejsce – Amelia Drozdowska, uczennica klasy III a; opiekun: p. Marta Nagaduś-Dziekan;

III miejsce – Amelia Niemczyk, uczennica klasy III c; opiekun: p. Lucyna Kostecka;

III miejsce – Jagoda Romanek, uczennica klasy III a; opiekun: p. M. Nagaduś-Dziekan.

Wyróżnienia otrzymały uczennice:

Emma Ogórek, uczennica klasy III b; opiekun p. Anna Żmuda;

Julia Kwiatkowska, uczennica klasy III b; opiekun p. Anna Żmuda.

Pani dyrektor, Teresa Lechocińska - Ciupa i pani wicedyrektor, Maria Greczka wręczyły uczennicom dyplomy i nagrody rzeczowe oraz gratulowały sukcesu.

Życzymy dalszych matematycznych osiągnięć w klasach starszych!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Marta Nagaduś - Dziekan i Lucyna Kostecka.

Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:54.158.248.112