BIP  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

   

Statystyki  

0539440
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
W ostatnim miesiącu
Wszystkie dni
818
1163
1981
5693
17599
24704
539440

Forecast Today
1368

Online (15 minutes ago):22
22 guests

Twoje IP:54.166.207.223
   

Urząd Miejski  

   

WIRTUALNY SPACER  

   

Edukacja przez Szachy  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

25 maja 2017 r. odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom Miejskiego Konkursu Bibliotecznego organizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. Zaproszeni goście zebrali się w auli naszej szkoły.

https://goo.gl/photos/Hyvubv3rasZ8vZqn6              

Dyplomy i nagrody książkowe wręczyli uczniom: Dyrektor Wydziału Edukacji - pan Arkadiusz Gałkowski i wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 – pani Maria Greczka. Nauczyciele – opiekunowie laureatów otrzymali podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie uczniów do konkursu.

Przypominamy nazwiska laureatów:

Uczniowie klas I – III:

I miejsce: Sonia Płaza, SP 6, kl. I b;

II miejsca: Julia Kołek, SP 6, kl. III a;

Agnieszka Rżany, SP 13, kl. II a;

Joanna Śpiewak, SP 11, kl. III c;

III miejsce: Zuzanna Ziętek, SP 1, kl. III a

Wyróżnienia:

Barbara Górak, SP 13, kl. III c;

Julia Skop, SP 13, kl. II a;

Eliza Kolb, SP 6, kl. III e;

Monika Mazur, SP 6, kl. III d;

Krzysztof Domaniewicz, SP 11, kl. III c;

Izabela Paterak, SP 1, kl. III a;

Anna Machniak, SP 13, kl. II b

Uczniowie klas IV – VI:

I miejsca: Lena Rucka, SP 1, kl. IV b;

Maria Jemioło, SP 11, kl. IV b;

II miejsce: Natalia Smolińska, SP 11, kl. IV b;

III miejsca: Kinga Klara, SP 3, kl. V b;

Anna Grabiec, SP 6, kl. VI c;

Wyróżnienia:

Agnieszka Dobrzeniecka, SP 11, kl. IV c;

Karol Gołąb, SP 2, kl. VI a;

Emilia Markulis, SP 12, kl. IV;

Weronika Laska, SP 3, kl. V b;

Antonina Reguła, SP 1, kl. V c

Opiekunami laureatów są panie: Joanna Szady (SP1), Zyta Borowiec (SP2, SP12), Mariola Słąba (SP3), Dorota Kaławaj, Agnieszka Drozdowska, Beata Feret, Elżbieta Kwiecień,   Dorota Łaz (SP 6), Ewa Drewniak, Wiesława Skaza, Monika Kuroń, Jadwiga Trela (SP 11), Agnieszka Kubik, Lucyna Kostecka, Renata Grochocka (SP13).

Laureatom, ich rodzicom i nauczycielom - opiekunom serdecznie gratulujemy.

Organizacją konkursu zajęły się panie: Katarzyna Dąbek, Joanna Grzebyk i Barbara Wojciechowska, a część artystyczną uroczystości rozdania nagród przygotowała pani Agnieszka Kubik oraz uczniowie z klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 13 i klasy III d Gimnazjum nr 4.

   
© by Sp13.