Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74

Twoje IP:3.133.147.87

14 lutego uczniowie klas I – III mieli okazję do szlifowania swoich tanecznych umiejętności podczas zabawy walentynkowo – karnawałowej, a 15 lutego starsi uczniowie z klas IV – VI podczas szkolnej dyskoteki.

Zabawę dla młodszych uczniów, jak przystało na prawdziwy karnawał, poprowadziła pani wodzirej - Maria Cerlich. Dla starszych uczniów o atrakcyjną dyskotekową muzykę zadbali uczniowie z Gimnazjum nr 4 – Dominik Ząbek, Wojciech Machaj i Wiktor Ujas.
Od wielu już lat punktem kulminacyjnym dyskoteki jest Konkurs na Króla i Królową Balu. W tym roku laureatami zostali - Królowa Balu - Emilia Kulczyk (klasa IV b) oraz Król Balu - Mikołaj Najuch (klasa VI a). Zwycięzcom gratulujemy !

O dopisujących uczniom humorach i ogromnym zaangażowaniu nie tylko podczas zabawy, ale też w przygotowanie się do niej (stroje , makijaże) niech świadczy fotokronika. J Zdjęcia wykonała pani Agnieszka Kubik – dziękujemy.

Za poprowadzenie zabawy dziękujemy pani Marii Gerlich i firmie „Usługi muzyczne” oraz gimnazjalistom, Radzie Rodziców i wychowawcom.

Agata Durej

Barbara Stępień