1929

Twoje IP:3.15.190.144

Kolejny już raz „Trzynastka” wraz z oddziałami zerowymi Przedszkola Miejskiego nr 16 im. „Jasia i Małgosi” w Mielcu zorganizowała pomoc dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie pod nazwą „Zostań Świętym Mikołajem”. Zbiórkę produktów zgodnych z listą zamieszczoną przez Hospicjum na stronie internetowej, z wielkim zaangażowaniem prowadziły uczennice reprezentujące Samorząd Uczniowski – Ania Batog, Patrycja Boryczko, Natalia Łępa, Weronika Pieróg i Wiktoria Snopkowska.

Choć trudno w to uwierzyć jeszcze więcej niż w roku ubiegłym, bo 120 Świętych Mikołajów sprawiło, że dzieci w Podkarpackim Hospicjum oraz ich rodzice będą mieli powody do uśmiechu. Wśród „Mikołajów” znaleźli się uczniowie, przedszkolaki, rodzice, dziadkowie i nauczyciele. W naszej akcji  zebraliśmy 25 sporych pudełek, a w nich zabawki, środki higieniczne, środki spożywcze i odzież!

Dziękujemy gorąco wszystkim „Mikołajom”, również tym, którzy nie mogli znaleźć się na pamiątkowym zdjęciu, między innymi dlatego, że w tym czasie uczestniczyli w zawodach czy też zmagali się ze swoją wiedzą na sprawdzianie. Dziękujemy Rodzicom, Dziadkom i Nauczycielom, bez hojności których akcja nie mogłaby się odbyć, a którzy co roku upewniają nas, że zawsze możemy na nich liczyć. Dziękujemy również „Reniferowi” – Panu Andrzejowi Zemmelowi , który nie bez trudu przewiózł prezenty do Hospicjum.

Składamy podziękowania od pracowników Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie na ręce przedszkolaków, uczniów, rodziców i dziadków oraz nauczycieli:

Grupa VIII PM 16

Maja Zięba;

Grupa VII PM 16

Aleks Miazga, Karolina Ząbek, Anna Kusiak, Martyna Kędra,

Kamila Trojnacka;

Grupa VI PM 16

Kamila Bąk, Dorota Ramik, Milena Pszeniczny, Tymon Stachowicz,

Barbara Pietrzak, Marcelina Skrzyniarz, Jakub Hajduga, Hanno Laskowska, Krzysztof Koper, Michał Gorast, Bartosz Sobuś, Jan Nowicki, Julita Karkut;

Klasa I a

Ignacy Gudz, Szymon Guła, Szymon Kopacz;

Klasa I b

Pani Celina Rojowska,

Julia Bednarek, Maja Chęcińska, Alicja Kizino, Tomasz Pipała, Kamil Rżany, Kornelia Wiatrowska, Daria Wydro;

Klasa II a

Julita Górska, Kornelia Gruz, Kalina Jaworska, Jakub Juras, Klaudia Kędziora, Albert Kizino, Julia Skop, Paweł Kuczewski, Kalina Kużdżał,

Sylwia Makuch, Agnieszka Rżany, Kornelia Sajek, Wiktor Siwiec,

Lena Stachura, Magdalena Sudoł, Emilia Wałęga;

Klasa II B

Weronika Boryczka, Madzia Brzany, Mikołaj Brzany, Oliwia Chęcińska, Zofia Koper, Kacper Nowak, Zuzia Zięba;

Klasa III a

Amelia Drozdowska, Gabriela Jędruch, Kacper Kopacz, Marcelina Krempa, Eliza Krempa, Amelia Pszeniczna, Wiktor Rębisz, Jagoda Romanek, Martyna Rudziewicz, Karolina Rzeźnik, Kacper Surowiec, Marlena Winiarska, Hubert Wydro;

Klasa III b

Dominik Ciepliński, Maciej Działowski, Karolina Szantula, Agata Machnik, Milena Osmola, Kamil Kurgan, Julia Kwiatkowska;

Klasa III c

Krzysztof Batog, Emilia Bogudzka, Krzysztof Graniczka, Franciszek Maziarz,

Mika Mateusz, Natalia Pyzikiewicz , Wiktoria Rydza, Alan Sołek, Maja Zboch, Szymon Stokłosa, Nikola Stachura;

Klasa IV a

Dawid Borzęcki, Justyna Kapinos, Aneta Kiełbasa, Natalia Kuczewska,

Karol Machnik, Kinga Makuch, Jakub Maziarz, Jakub Mróz, Jowita Myjak;

Klasa IV b

Maja Dragan, Kamil Kapinos, Barbara Kmieć, Emilia Kulczyk,

Martyna Maziarz, Kamil Maziarz, Aleksandra Sypek .

Klasa V a

Nikola Bartkowska, Jakub Borzęcki, Karolina Frąc, Szymon Markowski, Filip Ramik, Rozalia Sajek, Natalia Surowiec;

Klasa VI a

Anna Batog, Patrycja Boryczko, Łępa Natalia, Wójcik Oskar, Alicja Wydro