1952

Twoje IP:18.119.132.223

Miło nam poinformować, że laureaci konkursów ZTU 2016 zostali wyłonieni spośród wielu tysięcy uczniów z całej Polski! Wśród nagrodzonych 6 uczniów z mieleckich szkół – finalistów konkursu-znaleźli się Emilia Wolanin – była uczennica klasy VI b, obecnie absolwentka oraz Oskar Sęga – aktualnie uczeń klasy IV b. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie literackim i plastycznym oraz ich opiekunom – pani Barbarze Wojciechowskiej, pani Agacie Durej, pani Annie Żmudzie, panu Witoldowi Targoszowi.

W 2016 roku uczniowie w sposób szczególny ilustrowali hasło konkursu „Pod dobrą opieką”. Dla wielu z nich była to okazja, by odpowiedzieć sobie na pytanie, na czym polega dbałość, pielęgnacja, ochrona. Jedni uczniowie ukazywali troskliwe oko dorosłych, inni przekonywali, że dobra opieka to umiejętność nie tylko zarezerwowana dla rodziców czy dziadków, bo przecież każdy z nas może być opiekunem: słabszych, potrzebujących czy chorych. I jak co roku , uczniowie biorący udział w Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, zadanie wykonali z nawiązką! Jeszcze raz wszystkim Gratulujemy!

Opracowanie Katarzyna Zemmel pedagog