Online (15 minutes ago):14
14 guests

Twoje IP:3.135.195.249

Szukaj w serwisie...

9 maja 2016 r. w Żyrakowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk  Znakomicie w zawodach wypadli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 z Mielca, wychowankowie klasy sportowej o profilu badminton, którzy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zdobyli drużynowo srebrne medale.jak i chłopców zdobyli drużynowo srebrne medale.

Brązowe medale w kategorii chłopców zdobyła Szkoła Podstawowa w Medyce, a w kategorii dziewcząt Szkoła Podstawowa w Żupawie.

W drużynie dziewcząt mieleckiej „Trzynastki” występowały: Magdalena GAŁDA, Oliwia SUDOŁ i Wiktoria JANUS. Chłopców reprezentowali Marcel SOBCZAK, Patryk KIEŁBASA i Dominik KAPINOS.

Obydwa zespoły uzyskały prawo startu i reprezentowania Podkarpacia w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2016 r. w Żyrakowie

Trenerami mieleckich zawodników są Robert Nowak i Robert Karnasiewicz.