Twoje IP:3.15.221.67

„Z MIŁOŚCI DO SERDUSZKA” - spektakl teatru profilaktycznego – KURTYNA z Krakowa. 29 października w naszej szkole gościliśmy teatr „Kurtyna” z Krakowa. Uczniowie klas I – III uczestniczyli w przedstawieniu „Z miłości do serduszka”.

Był to zabawny, mądry i pouczający spektakl, w którym Krzyś – główny bohater - spotyka się z własnym Serduszkiem. Poznaliśmy historię wiernej miłości Serduszka do jego Właściciela. Za radą Serduszka Krzysia będziemy mogli zmienić swoje przyzwyczajenia i prowadzić taki tryb życia, który nie będzie smucić naszych Serduszek i wprawiać ich w przerażenie nieodpowiednią dietą, brakiem ruchu czy zbyt długim przesiadywaniem przy komputerze. Poznaliśmy całą masę tajemnic i sposobów na to, by w naszych ciałach mieszkał zdrowy duch. Spektakl „Z miłości do Serduszka” to spora porcja wiedzy o zdrowiu i dobrej kondycji człowieka.

Dziękujemy gorąco aktorom, którzy z ogromnym poczuciem humoru i wspaniałą gra aktorską, przypomnieli nam, że jeśli chcemy być zdrowi

i radośni, sami musimy o ta zadbać.

Uczniowie uczestniczyli w spektaklu bezpłatnie, za co dziękujemy Gminie Miejskiej Mielec.

Katarzyna Zemmel - pedagog