Twoje IP:3.142.197.198

W dniach 5 – 9 grudnia w naszej szkole przeprowadziliśmy przedświąteczną akcję charytatywną „Podziel się DOBREM…”. Otrzymane dary, głównie żywność i środki higieniczne, zostały przekazane organizatorom dwóch dużych przedsięwzięć pomocowych:

• Fundacji Nowy Czas Mielec - organizującej lokalną pomoc dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej,
  • akcji „KAŻDY MOŻE POMÓC– ZBIÓRKA DLA UKRAINY” Stowarzyszenia „Orzeł Biały-Strzelec” oraz Jednostki Strzeleckiej 2093 w Mielcu.

W imieniu Fundacji, Stowarzyszenia i Jednostki Strzeleckiej składamy serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji „Podziel się DOBREM”.

Lista darczyńców:

I a - Fabian Bugaj, Antoni Sobuś, Kacper Wieczerzak;

I b – Patryk Filipowicz, Szymon Tyrpa;

I c – Sebastian Cebula, Maksymilian Koba, Natan Soja;

II a – Gabriel i Samuel Bełch, Gosia Nowicka;

II b – Zuzia Kamuda, Majcher Ola, Kacper Ozimek i wszyscy uczniowie, którzy również podzielili się prezentem od św. Mikołaja.

II c – Głód Hubert;

III a – Ania Bednarek, Jonasz Cichoń;

III b – Igor Garncarz, Koba Magdziak, Patrycja Machniak, Oliwia Ryniewicz;

III c – Dawid Karczmarz, Zuzia Róg;

IV a – Gabriel Chorzępa, Alex Grzesik, Lena Miazga, Jakub Pipała, Piotr Podolski, Ola Sieroń, Tomek Sieroń;

IV b – Krzysztof Bielec, Oliwia Kabała, Filip Kokoszka, Emilia Kramarz, Jakub Peret, Mateusz Pietrzak, Jakub Rzeźnik, Zuzia Sokołowska;

IV c - Paweł Królikowski, Jagoda Magdziak, Nadia Olszewska, Michał Piasecki, Kornelia Romanek, Dmytro Shuvaiev, Jagoda Tyrpa;

V a- Tymon Cichoń, Julia Łysoń, Kamil Zboch;

V b – Bartosz Bernat, Mikołaj Kaczor, Karol Mazur, Krystian Ozimek, Julia Ziętek;

V c – Sara Chorązka, Laura Filipowicz, Emilia Lasek, Zuzia Laskowska, Milena Maria Leś, Emilia Ortyl, Konrad Rębisz, Maja Smykla, Mikołaj Taran;

VI a – Krzysztof Koper, Jan Nowicki, Karolina, Wojtek, Maciej Rawinis, Bartek Sobuś;

VI b – Oliwier Banasik, Gabriela Banaś, Wiktor Cyrybał, Paulina Misiak, Bartek Piechota;

VI c – Bruna Magdziak, Alex Miazga, Natalia Sypek;

VII a – Liliana Blicharz, Emilia Konieczny;

VII b- Julia Bednarek, Maja Chęcińska , Tomek Pipała, Wiktor Podolski;

VIII a – Filip Kaczor, Paweł Kuczewski, Sylwia Makuch, Brajan Mazur, Marek Misiak, Lena Nawara, Kacper Nowak, Magdalena Sudoł;

VIII b – Oliwia Chęcińska, Zofia Koper, Anna Machniak, Sebastian Maziarz, Piotr Turczyn, Amelia Tyrpa.

Gorąco dziękujemy Pani Lucynie Kosteckiej, a także - Emmie Grzesik i Emilii Machniak z oddziałów „O” PM nr 16 w Mielcu oraz trzem Niezidentyfikowanym Mikołajom.

Za pomoc w segregowaniu, pakowaniu i przenoszeniu paczek - dziękujemy Paniom – Lucynie Marzec, Annie Piec, Elżbiecie Wąż, Annie Stępień, Agnieszce Zielińskiej oraz Panom – Zbigniewowi Jurasowi, Romanowi Graniczce i Kazimierzowi Kondelowi.

Koordynatorzy akcji:

Barbara Pyrz

Anna Tomczyk

Elżbieta Kapała

Katarzyna Zemmel

PS.

Jeśli ktoś został przez nas pominięty – przepraszamy i prosimy o zgłoszenie.